Hepsiburada Satıcıları Güvenilirmi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Klavye,mouse,monitör alacağım satıcılar şunlar, tahaelektronik, aptek, nepal bilişim bunlar güvenilirmi acaba mağaza puanlı 9,7 üstünde

BHA

Paylaşmak Güzeldir..
Yönetici
Moderatör
Güvenilir bir sorun olduğu takdirde Gitti Gidiyor güvencesi altında olduğunuzu unutmayın ve muhakkak ödemenizi Gitti Gidiyor sistemi üzerinden yapın. Yani havale vs sakın yapmayın.

G1912

Asistan
Ben Hepsiburada dan çok alışveriş yaptım hatta iki tane 3bin lira üstü telefon aldım sorun yaşamadım. İçinize sinmiyor ise satıcı olarak Hepsiburada nın ürünlerine yönelebilirsiniz.

The Commander

Profesör
Arkadaşların söylediği gibi güvenilir. Çok sık online alışveriş yaparım. Bir sorun yaşamadım. Söylediğiniz mağazalarında puanları gayet iyi.

Hepsiburada baya güvenilir. Laptop almıştım ve online dersler başlayacakken sipariş verdim. Ellerinde olmamasına rağmen (veya stok sınırını aştı sipariş verenler) var gösterdiler ve 1 hafta sonra kargoya verdiler (Kargoya verilme süresi 1 gün diye kampanya vardı bir de :D) Ama sonuç olarak tertemiz bir şekilde elime ulaştı 10 günde. Biraz kanser etseler de yine de tavsiye ederim en kötü alışverişim buydu.

Mertb42

Asistan
Ben hepsiburadadan 125 tl lik alışveriş yaptım bir sıkıntı çıkmadı satıcıda gamerloot çanta aldım çantayı 1 yıldır kullanıyorum gayet sağlam ve memnunum

Son mesajlar