Hepsiburada İtahalatçı Garanti

Reaksiyon puanı
3
Yaklaşık 2000 liraya Hepsiburada.com'dan Samsung s6 Edge+ alacam fakat Samsung garantili değilde ithalatçı garantili yazıyor.
Acaba ikisinin arasındaki farkı söyler misiniz ve telefonla ilgili sorun olur mu?

topalsolucan

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ben geçen hafta doğubanktan ithalatçı garantili s6 aldım. ve çok memnunum. nakit ödemede 1350 tl olan cihazı 9 taksitle 1500 e aldım. edge de bundan biraz pahalıdır. hepsiburadada 200 300 tl daha pahalı. istanbuldaysan git oradan al derim.

ithalatçı firma 1 yıl garanti veriyor. kesinlikle orjinal telefon. arızasına ithalatçı firma kendisi bakıp tamir ediyor. samsung da da sonuçta telefonu samsung yapmıyor. yine gempa yada kvk yapıyor. fark yok yani.

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
ben geçen hafta doğubanktan ithalatçı garantili s6 aldım. ve çok memnunum. nakit ödemede 1350 tl olan cihazı 9 taksitle 1500 e aldım. edge de bundan biraz pahalıdır. hepsiburadada 200 300 tl daha pahalı. istanbuldaysan git oradan al derim.

ithalatçı firma 1 yıl garanti veriyor. kesinlikle orjinal telefon. arızasına ithalatçı firma kendisi bakıp tamir ediyor. samsung da da sonuçta telefonu samsung yapmıyor. yine gempa yada kvk yapıyor. fark yok yani.
Telefondan anlamayan adamı açıkça söylüyorum. Kazıklarlar orada. Çok iyi esnaflar olduğu gibi çok fena tilkiler de var.

Reaksiyon puanı
3
Aslında esnaftan almayı tercih etmiyorum çünkü telefona bişey olupta götünce adam kendi tamir ediyor ve ucuz olsun diye yan sanayi mal takıyor.Ama senin aldığın yer anlaşmalıysa farklı tabiki