S6 Edge Plus vs S7 Edge

Bu konuyu okuyanlar

flyingbeer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar LG G4 kullanıyordum, anakart hatası nedeniyle para iadesi bekliyorum, para iadesi gelince yeni telefon alacağım üstüne biraz daha ekleyip. Seçeneklerimi 2 ye düşürdüm, S7 edge ve S6 edge plus, S7 edge alırsam hepsiburada dan alacağım ithalatçı garantili, hepsiburadanın garanti konusunda açıkta bırakacağını sanmıyorum, en azından lg kadar kötü olamaz diye düşünüyorum, veya S6 edge plus alabilirim samsung türkiye garantili, bu iki cihaz arasında 200 tl fiyat farkı var. Telefondan amacım minimum 2 sene rahat rahat kullanabileyim, telefonu fotoğraf çekmek ve genellikle film izlemek için kullanıyorum. S7 de ip68, genişletilebilir hafıza ve pil ömrü sayesinde daha cazip geliyor, siz ne önerirsiniz samsung türkiye garantili mi alayım yoksa daha yeni cihaz olan s7 edge yi mi alayım?

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
S6 edge plus çok iyi bir telefon s7 edge ıle yarışır ama s7 edge ciddi konularda iyi fark atıyor en basitinden batarya donanım eğer ithalatçı güveniyorsanız s7 edge daha mantıklı

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar LG G4 kullanıyordum, anakart hatası nedeniyle para iadesi bekliyorum, para iadesi gelince yeni telefon alacağım üstüne biraz daha ekleyip. Seçeneklerimi 2 ye düşürdüm, S7 edge ve S6 edge plus, S7 edge alırsam hepsiburada dan alacağım ithalatçı garantili, hepsiburadanın garanti konusunda açıkta bırakacağını sanmıyorum, en azından lg kadar kötü olamaz diye düşünüyorum, veya S6 edge plus alabilirim samsung türkiye garantili, bu iki cihaz arasında 200 tl fiyat farkı var. Telefondan amacım minimum 2 sene rahat rahat kullanabileyim, telefonu fotoğraf çekmek ve genellikle film izlemek için kullanıyorum. S7 de ip68, genişletilebilir hafıza ve pil ömrü sayesinde daha cazip geliyor, siz ne önerirsiniz samsung türkiye garantili mi alayım yoksa daha yeni cihaz olan s7 edge yi mi alayım?
S7 edge çok daha iyi bir telefon s6 edge plus tan.Samsungun en güncel amiral gemisi bir kere şuanda.

ersan02

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LG G5 alabilirsin bence fiyatına göre performansı çok iyi

ersan02

Asistan
Reaksiyon puanı
1
HTC düsünmüyormusun yada biraz daha ucuzlamasini bekleyip s7 edge alabilirsin

flyingbeer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HTC düsünmüyormusun yada biraz daha ucuzlamasini bekleyip s7 edge alabilirsin
Htc 10 bütçemin üstünde kalıyor ve htc nin arayüzüne bir türlü ısınamadım o kadar kaliteli bir telefon için arayüzü çok düşük kalmış gibi geliyor, s7 edgeyi alabilirim şuanki bütçemle ithalatçı garantili olarak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Htc 10 bütçemin üstünde kalıyor ve htc nin arayüzüne bir türlü ısınamadım o kadar kaliteli bir telefon için arayüzü çok düşük kalmış gibi geliyor, s7 edgeyi alabilirim şuanki bütçemle ithalatçı garantili olarak.
İyi seçim olur şimdiden hayırlı olsun

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
S7 Edge cünkü batarya süresi çok daha iyi.

flyingbeer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 Edge cünkü batarya süresi çok daha iyi.
Hepsiburada satıcılı olarak ithalatçı garantili almamı önerir misin? hepsiburadanın mağdur edeceğini pek düşünmüyorum, çok şanssız değilsem zaten cihazın garantilik bir şeyi olacağını da düşünmüyorum, şuana kadar bir kronik sorun falan okumadım s7 edgelerle ilgili.

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Hepsiburada satıcılı olarak ithalatçı garantili almamı önerir misin? hepsiburadanın mağdur edeceğini pek düşünmüyorum, çok şanssız değilsem zaten cihazın garantilik bir şeyi olacağını da düşünmüyorum, şuana kadar bir kronik sorun falan okumadım s7 edgelerle ilgili.
İthalatçı garantili alırsan daha ucuza gelir ama garanti biraz sorun olabilir uzun süre bekletme gibi.

flyingbeer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İthalatçı garantili alırsan daha ucuza gelir ama garanti biraz sorun olabilir uzun süre bekletme gibi.
s7 edge alacaksam eğer bütçem ithalatçı garantiliye yetiyor malesef, o sebeple s6 edge plus u düşünmüştüm, onu samsung garantili alıp cebimde 250 tl gibi bir rakam kalıyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
s6 edge plus güzel cihaz ama ben şahsen s7 edge derim daha yeni daha iyi...

Son mesajlar