Hepsiburada - HepsiJet Teslimat Yapmama

Bu konuyu okuyanlar

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Hepsiburada'dan 24 Haziran 2020'de Logitech G213 Prodigy klavye aldım. 25 Haziran 2020'de HepsiJet ile gönderimi yapıldı. 26 Haziran 2020'de HepsiJet Karatay Dağıtım Merkezi'ne kargo ulaştı. O günden beri dağıtıma çıkmadı. (Beraberinde satın aldığım mousepad Sürat Kargo tarafından 3 gün sonra teslim edildi.) Müşteri hizmetlerini arıyorum
ürünü geliyim ben teslim alıyım diye, hayır bizim şubemiz yok alamazsın dediler. Ürün hala teslim edilmedi. Pazartesiye kadar teslimat yapılmazsa yasal sürece geçiş yapacağım.

Kısacası HepsiJet saçmalığı son bulana kadar Hepsiburada'dan alışverişi bırakacağım.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
haklısın bence 1 haftayı yada 10 günü geçtikten sonra direk yasal yola başvurmalısınız.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
haklısın bence 1 haftayı yada 10 günü geçtikten sonra direk yasal yola başvurmalısınız.
Hocam öyle yapacağım, deterjandan elektirik süpürgesine kadar bi'dünya alışveriş yaptım hepsiburada'dan bu kargo rezaletinden sonra hepsiburada'yı daha kullanmam.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Hepsiburada'dan 24 Haziran 2020'de Logitech G213 Prodigy klavye aldım. 25 Haziran 2020'de HepsiJet ile gönderimi yapıldı. 26 Haziran 2020'de HepsiJet Karatay Dağıtım Merkezi'ne kargo ulaştı. O günden beri dağıtıma çıkmadı. (Beraberinde satın aldığım mousepad Sürat Kargo tarafından 3 gün sonra teslim edildi.) Müşteri hizmetlerini arıyorum
ürünü geliyim ben teslim alıyım diye, hayır bizim şubemiz yok alamazsın dediler. Ürün hala teslim edilmedi. Pazartesiye kadar teslimat yapılmazsa yasal sürece geçiş yapacağım.

Kısacası HepsiJet saçmalığı son bulana kadar Hepsiburada'dan alışverişi bırakacağım.
Hepsijet ile hiç sorun yaşamadım şuana kadar umarım halledilir

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Hocam bende pek sorun yaşamadım ama şöyle bir sıkıntıları var. HepsiJette çalışan arkadaşın açıklamasını sizlere de anlatayım. Siz bir ürün aldığınızda ürün daha hepsijet çalışanına teslim edilmeden yola çıktı olarak gözüküyor. Haliyle siz kargonuz yola çıktı diye düşünürken aslında kargonuz daha depoda duruyor. Bunu yapma nedeni de muhtemelen aldığınız ürün hızlı kargo gönderimi. Merak etmeyin ürününüz kargoda izlemi vererek hızlıyız diyorlar. Maalesef ki güzel ülkemde kargo firmalarının hiç biri 5 para etmez

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Hocam ne hikmetse bulunduğum mahallenin dağıtımını yapan kargo şubeleri birbirinden kaliteli hizmet sunuyorlar (ciddi anlamda). Piyasada en sorunlu olarak görülen PTT ve Sürat dahi çok iyi çalışıyorlar. İlk defa böyle bir durumla karşı karşıyayım. Örneğin Aras Kargo kargoya verilmesinden sonraki 28-30 saate çoğu zaman teslimatı yaptı.
Konyada yaşıyorum, gönderiler çoğunlukla İstanbul ve Kocaeli merkezli oluyor.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Hepsijet çok yeni. Bende çalıştığım firmaya getirtemiyorum aracı. 10 km uzağa gidiyorlar. Adres yok, telefon yok iadeye düşüyor iş.

Ya daha merkezi yerleri teslim adresi yazın bir dahaki alışverişe, yada hepsijet seçenekli almayın olsun bitsin.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Hepsijet yoğunluktan veya teknik sorundan dolayı sorun yaşayabiliyorlar.Umarım sorununuz çözülür bir an önce getirilir.Ben de aynı sıkıntıyı sizin gibi yaşadım ancak gecikmeli de olsa getiriyorlar.