HepsiBurada Güvenilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Sizce guvenilirmi telefon alicamda fikirlerinizi yorumlarda belirtin
Kanka ürün iadesi konusu biraz sıkıntılı fakat düzgün bir site aldığım şeylerde sorun çıkmadı.
Satıcısına dikkat et alıcağın telefonun kimin sattığına hangi şirketi/mağazanın sattığına dikkat et ona göre satın al

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Evet güvenilirdir. Ancak mümkünse Satıcısı Hepsiburada olan ürünleri alın. Diğerleri çünkü ahmet/mehmet elektroniklerden geliyor :) Ben ilk internetten aldığım telefonu satıcısı hepsiburada olacak şekilde aldım. Karton kutunun haricinde telefonu içine koydukları özel sert bir kutu vardı. İçinde de telefon kutusunu hava baloncuklarına sarmışlardı. Gayet sapasağlamdı yani. Umarım kötü tecrübe yaşamazsınız. Yorumlara ve satıcıya dikkat etmeyi unutmayın.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Gayet güvenilir. Çok defa alışveriş yaptığım yerdir.

Tekashi Walsh

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Öncelikle Hepsiburada gayet güvenilir bir site. Fakat alacağınız cihazın satıcısının Hepsiburada olmasına dikkat edin. Garantiye gönderme gibi durumlarda Hepsiburada satıcısından almanız daha iyi olacaktır.
Nereden mi öğreneceksiniz ;
1612443209850.png

Olmazsa olmaz değil fakat alacağınız cihazda bir sıkıntı olursa direkt Hepsiburada ile muhattap olacaksınız.

Son düzenleyen moderatör:

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,110
Öncelikle Hepsiburada gayet güvenilir bir site. Fakat alacağınız cihazın satıcısının Hepsiburada olmasına dikkat edin. Garantiye gönderme gibi durumlarda Hepsiburada satıcısından almanız daha iyi olacaktır.
Nereden mi öğreneceksiniz ;
Ekli dosyayı görüntüle 137916
Olmazsa olmaz değil fakat alacağınız cihazda bir sıkıntı olursa direkt Hepsiburada ile muhattap olacaksınız.
Garantiye vermen gerekiyor. Hepsiburadaya versen de onlarda aynı yere gönderir tabi uğraşırlarsa ve de ürünün geri eline gelme süresi uzar.

ANTİKACI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki adet diz üstü bilgisayar, bir adet masa üstü bilgisayar, mikrodalga fırın, iki adet cep telefonu aldım. Bunlar paraca fazla olan aldıklarım. 2016 yılından bu tarihe kadar 41 alışveriş yapmışım, bu aldıklarımın içindeki ürünlerin toplamı 127. Sadece bir kere almış olduğum diş ipinin markası farklı çıkmıştı onu da iade etmişim. Ha bu olmayacağı anlamına gelmiyor tabi ki alıcı sizsiniz her türlü tercih hakkı sizindir. Yukarıda arkadaşların satıcı Hepsiburada tavsiyesine katılıyorum. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanırsınız.

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
İki adet diz üstü bilgisayar, bir adet masa üstü bilgisayar, mikrodalga fırın, iki adet cep telefonu aldım. Bunlar paraca fazla olan aldıklarım. 2016 yılından bu tarihe kadar 41 alışveriş yapmışım, bu aldıklarımın içindeki ürünlerin toplamı 127. Sadece bir kere almış olduğum diş ipinin markası farklı çıkmıştı onu da iade etmişim. Ha bu olmayacağı anlamına gelmiyor tabi ki alıcı sizsiniz her türlü tercih hakkı sizindir. Yukarıda arkadaşların satıcı Hepsiburada tavsiyesine katılıyorum. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanırsınız.
tamamdır,ilgi ve alakanız için teşekkürler