Hepsiburada da Kampanya Rezaleti

Bu konuyu okuyanlar

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Hepsiburada.com sitesinde bonusa özel +taksit kampanyası yapılmış.geçerli kredi kartları arasında TEB Bonus kartı da var.bende teb bonus kredi kartımla kampanyadan yararlanmak istedim.belirtilen şekilde bankaya kayıtlı telefon numaramla mesaj gönderek katılım sağlamak istedim.fakat bana gönderilen mesajda" göndediğiniz anahtar kelime ile tanımlı bir kampanya yok.lütfen kontrol edip tekrar gönderin"şeklinde mesaj yazıyor.salı gününden beri hem hepsiburada yı hemde teb bankasını arıyorum.topu birbirlerine atıyorlar.teb bankasının ilk aramalarımda kampanyadan dahi haberleri yoktu.sonra teb şubesine gittim. kampanyayı buldular çözümü için genel müdürlüğü mesaj attılar.telefon numaramı alıp bana geri dönüş yapacaklarını söyledıkler .hala 3 gün oldu ses yok.dün tekrar teb ve hepsiburada mt yi aradım kayıt oluşturdular,hala cevap yok.tv alacağım ama hala bunların yüzünden beklemekteyim

kampanya linki
Hepsiburada'da Bonus'a Özel Kampanya - Hepsiburada

katılım sonrası bana gönderilen sms

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181004-134323_Messages.jpg
    Screenshot_20181004-134323_Messages.jpg
    80.3 KB · Görüntüleme: 334

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Hepsiburada.com sitesinde bonusa özel +taksit kampanyası yapılmış.geçerli kredi kartları arasında TEB Bonus kartı da var.bende teb bonus kredi kartımla kampanyadan yararlanmak istedim.belirtilen şekilde bankaya kayıtlı telefon numaramla mesaj gönderek katılım sağlamak istedim.fakat bana gönderilen mesajda" göndediğiniz anahtar kelime ile tanımlı bir kampanya yok.lütfen kontrol edip tekrar gönderin"şeklinde mesaj yazıyor.salı gününden beri hem hepsiburada yı hemde teb bankasını arıyorum.topu birbirlerine atıyorlar.teb bankasının ilk aramalarımda kampanyadan dahi haberleri yoktu.sonra teb şubesine gittim. kampanyayı buldular çözümü için genel müdürlüğü mesaj attılar.telefon numaramı alıp bana geri dönüş yapacaklarını söyledıkler .hala 3 gün oldu ses yok.dün tekrar teb ve hepsiburada mt yi aradım kayıt oluşturdular,hala cevap yok.tv alacağım ama hala bunların yüzünden beklemekteyim

kampanya linki
Hepsiburada'da Bonus'a Özel Kampanya - Hepsiburada

katılım sonrası bana gönderilen sms

Kartın ticari kart mı?

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Kampanya ticari kartlar için ama?
tam okumamışsın.
ICBC Turkey Ticari kartlar, ING Bonus Ticari, Abank Ticari Bonus dahildir.
diğer yazanlar normal bireysel kartlar
Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartı, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans, Alternatif Bank

yani bazı ticari, kartlar ile diğer bireysel kartlar dahil.yoksa diğer kartlarda ticari kart olarak yazardı