Hepsiburada.com Hangi Satıcı güvenli? [ithalat,Resmi Garanti]

Bu konuyu okuyanlar

İnan İriz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Huawei Mate 9 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri gibi bir ithalatçı garantili telefon almaya kalksak satıcılar arasından hangisi güvenlidir ?

Veya daha önceden tecrübe edindiğiniz alışveriş yaptığınız hepsiburada.com satıcıları ile deneyimlerinizi anlatırmısınız ?

Telefonu aldıktan sonra oldu ya üretim hatası bize denk geldi. Garanti lazım olduğunda satıcıya gönderebilirmiyiz telefonu ? Hangi satıcı insiyatifini kullanıp sattığı telefonun arkasında durur ?

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Satıcının hepsiburada olması iyidir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama hepsiburadadan ağzı yanan bir dostumuz var @alphabet bir konuş istersen

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Huawei Mate 9 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri gibi bir ithalatçı garantili telefon almaya kalksak satıcılar arasından hangisi güvenlidir ?

Veya daha önceden tecrübe edindiğiniz alışveriş yaptığınız hepsiburada.com satıcıları ile deneyimlerinizi anlatırmısınız ?

Telefonu aldıktan sonra oldu ya üretim hatası bize denk geldi. Garanti lazım olduğunda satıcıya gönderebilirmiyiz telefonu ? Hangi satıcı insiyatifini kullanıp sattığı telefonun arkasında durur ?
Güzel bir konu bende cevapları merak ediyorum bir de seçimini yaptığın zaman hangi mağzayı seçtiğini ve memnun kalma dereceni yaza bilirsen çok faydası dokunacağına inanıyorum. Çünkü ithalatçı garanti son zamanlarda çok önde olmaya başladı nedeni ise gereksiz pahalı piyasa yüzüne kendi garantisi çok gereksiz pahalı örnek vermem gerekirse ben media markta huawei mate 9 fiyatına baktım 3300 tl dedi şaşırdım ama ithalatçı garanti 2200 tl gibi fiyatta alına biliyor fiyatlar aşağı yukarı böyle olunca ithalatçı garanti daha çok uygun görünüyor

İnan İriz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Güzel bir konu bende cevapları merak ediyorum bir de seçimini yaptığın zaman hangi mağzayı seçtiğini ve memnun kalma dereceni yaza bilirsen çok faydası dokunacağına inanıyorum. Çünkü ithalatçı garanti son zamanlarda çok önde olmaya başladı nedeni ise gereksiz pahalı piyasa yüzüne kendi garantisi çok gereksiz pahalı örnek vermem gerekirse ben media markta huawei mate 9 fiyatına baktım 3300 tl dedi şaşırdım ama ithalatçı garanti 2200 tl gibi fiyatta alına biliyor fiyatlar aşağı yukarı böyle olunca ithalatçı garanti daha çok uygun görünüyor

Kesinlikle. Deneyimlerimi paylaşacağım ya Mate 9 yada Mi Mix almayı planlıyorum :D Garantiye pek ihtiyaç duymaz ürünler zaten Fixpack yani hepsiburadanın kendi garantisi[paralı] düşmelerde oluşan hasarları bile karşılayıp size 0 cihaz veriyor böyle bir garanti olmadığı sürece garantiye gerek yok. Birde Apple garanti çok iyi onun dışında gerek yok. Tabii Telefon üretim hatası değil ise.
Satıcının hepsiburada olması iyidir.
Ama hepsiburadadan ağzı yanan bir dostumuz var @alphabet bir konuş istersen

Merak ettiğim bir konuda ithalatçı garantili Mi Mix veya Mate 9 aldığımızda kayıt ettirme, 1 yıl sonra kapanma, ımeı girme felan filan gibi sorunlarla karşılaşırmıyım ?