Hepsiburada.com 2.El ürün satışı

Bu konuyu okuyanlar

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Hepsiburada.com 2.El ürün satışı

Hepsiburada.com sitesine güven duyduğum için 3 adet ürün siparişimi 19.09.2016 tarihinde verdim. Satıcı: Hepsiburada olan TP-LINK Archer D5 model modem siparişim.

Hepsiburada.com den aldığım TP-LINK Archer D5 modemi bugün yurtiçi kargodan teslim aldım. Fakat dışı ambalajlı olan kutunun içi aynı şekilde değildi. Açılmış olduğunu gördüğüm cihazın üzerinden cizikler vardı. Kurulum Cd sinin kabı yırtık ve cd çizik bir şekilde idi.

Hepsiburada.com den aldığım TP-LINK Archer D5 modemin garanti belgesinde kaşe vardı. Kaşe TEKNOSA kaşesi ve tarih 27.01.2015 yazıyordu. Müşteri temsilcisini aradığımda ürünü iade alacaklarını ve ürün incelemesinden sonra paranın iade edileceğini söylese de 2.El ürün satmak Hepsiburada.com a yakışmadı. Hepsiburada.com sitesine güvenim sarsıldı.

Hepsiburada.com 2.El ürünleri müşterilerine göndermeye devam etmemeli. Kalite algısı bir an önce değişmeli.

Ekli dosyalar

• 20160922_162203.jpg
    20160922_162203.jpg
    6.6 MB · Görüntüleme: 647
Son düzenleme:

ali.clay

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Böyle bir olay daha önce babamın arkadaşında olmuştu. Kaçak note 3 gelmişti. İade etmek istediğinde hiç bir sorun çıkmadı. Bu konuda hepsiburada sıkıntı çıkarmıyor ama bu olay bence hepsiburada da çalışan birilerinin işi gibi geliyor bana.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Kutunun dışı jelatinli,0 gibiyse belki onlarda farketmemiştir belki. İnşallah paranızı iade ederler. Geçmiş olsun.

Reaksiyon puanı
227
Bilgisiz olabilirsiniz. Paket açıksa ürünü kabul etmemeniz gerekti. Satıcısı hepsi burada almanız iyi olacaktır. Kutu içindeki ürün kırık gelmişti iade kabul etmiştim.

Kutu dışında hasar yoksa durum testip tutanağı tuturacaksın.

Kutu dışında hasar varsa hasar tespit. Tutulmaz ise alma. Sen almışsın hata sende.

Ürünü beğenmedim diye gönder.