Hepsi buradadan ip7 alinirmi?

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S.a arkadaşlar ip7 128 GB hepsi burada alma karari verdim yorumlari okudumda %100 olumlu konuşmuş da dizede bi danisim dedim arkdslar sahici hepsiburad urun yurt dişi ürünü değil dime 3.650 heodiburadada media market gibi alışveriş merkezlerinde 4300 TL gibi bi rakam , hepsiburada Apple Türkiye garantisi veriyor ama kaç yol veriyor bi bilgim yok siz veya yakininizda hepsi burada sitesinden alan varmi kisacasi alinirmi ?

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Eğer satıcı Hepsiburada yazıyorsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Garanti lafı tuzak. Apple yurt dışı bazı modellere 1 yıl garanti veriyor.
Türkiye modelleri 2 yıl garantili.

Satıcılar garantili diyerek sanki cihaz yurtdışı cihazı değilmiş gibi konuşabiliyorlar.

Şunuda unutma Apple Türkiye resmi fiyatları bellidir. Bu fiyatların çok altında satabilmek iki şekilde mümkün.

1 yurt dışından getirmek
2 zam gelmeden önce stok yapmış olmak.

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Satıcılar garantili diyerek sanki cihaz yurtdışı cihazı değilmiş gibi konuşabiliyorlar.

Şunuda unutma Apple Türkiye resmi fiyatları bellidir. Bu fiyatların çok altında satabilmek iki şekilde mümkün.

1 yurt dışından getirmek
Valla usta içime kurt düşürdün öyle diyince yani urun Türkiye de 2 yil yurt dişinda 1 yil garantili doğru anladim dime , urun yurt dişi ürünü de olsa pek Sikinti olmicagini düşünüyorum zaten seri numarasini girdikmi garantisi ciktinmi Sikinti yok yorumlarda da herkes memnun

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Şöyle Apple yurt dışından gelen cihazlara 1 yıl garanti veriyor. Türkiyeden alınanlara ise 2 yıl.

Ancak imei kayıt durumu nedir bilemem.

Cihaz yurt dışı cihazı ise bir süre sonra imei kaydı yaptırman gerekebilir.

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Ben hepsiburada dan 7-8 tane iphone aldım,hiçbirinde de en ufak sorun yaşamadım,yeter ki satıcısı hepsiburada olsun ve apple Türkiye garantili yazsın

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hepsiburada'dan alışveriş yapıp da sözlüklerde orada burada konu açıp ağlayanlarla artık dalga geçiyorlar. Açık ara dünyanın en kötü protokolü ve anlayışı izleyen online alışveriş sitesidir. Bana en son delta garantili ürün deyip merdiven altı teknik servise sahip evo garantili ürün yolladılar. Tam bir serseri zihniyetiyle çalışıyorlar.

Ekşisözlük hepsiburada.com

Reaksiyon puanı
46

1 yurt dışından getirmek

Doğru konuşmuş adam, katılıyorum. Telefoncu tanıdığın yoksa ucuza alınamaz TR garantili...

Reaksiyon puanı
16,118
yada araklama işi bazen araklama işi şeyler esas sahiplerinin ruhu duymadan araklanıyor (büyük yer içerde adamları varsa) periyodik sayımda farkediliyor satış sonrası alıcının elinde patlıyor(mecazi)...

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Saolun arkadaşlar kafam karisti bakalim ne olcak sağolsun herkes

MERTd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bazen aptallıkları tutuyor seni kâra sokuyolar. Abim 80 TL'ye mont almıştı 1 gün sonra mont geldi, 3 gün sonra aynı monttan bir tane daha geldi biri bedavaya gelmiş oldu :D :D Kısacası ne yaptıklarını kendileride bilmiyor.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
hepsiburada da 2 tip cihaz satışı var. biri türkiye garantili diğeri ithalatçı garantili. türkiye garantili satılan cihazların ucuz olma sebebi bence önceden stok yapmış olmaları. ithalatçı garantili fiyatının daha ucuz olması ise 1 yıl apple garantili 1 yıl servis garantili olmasıdır ve yurtdışı cihazı olmasıdır. imkanınız varsa tabiki türkiye garantili alın. fakat ithalatçı garantili alıcaksanız mutlaka satıcısı hepsiburada olanı almaya özen gösterin.

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok saolun arkadslar

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Yurtiçi kargoyla çalışıyorlar

4 parça halinde kullanırsın teli.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
2 arkadaşım hepsiburadadan aldı tr garantili sorun yok

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6S Plus' ı söz edilen siteden aldım TR garantili 2 sene. Sorgulamasını yaptım sıkıntı yok, faturası mevcut, 3 günde kaldı, sıfır kutu eksiksiz aksesuar ve uygun fiyat. HB bence iyi.

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Heoinizden allh razi olsun saolun arkdslar