hepiburadadan aldığım samsung m51 telefonla beraber hediye buds kulaklık gönderilmedi

amar02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3 ekimde m51 telefonum geldi kutu içinden kulaklık çıkmadı ve bu tek bende değil çoğu kişide olmuş. müşteri hizmetleri paket içeriğini bilmediğini söyledi ve eksik ürün formu doldurttum sizce bir iki haftaya hediye gelir mi ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Gelmezse, Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurun.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hepsiburada ile iletişime geç en kötü thh başvur.

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Tüketici hakem heyetine başvurun, keşke siparişten önce yorumları okuyup firma hakkında açılan konuları ya da teslim edilen kargolarla alakalı konuları incelemiş olsaydınız. Gönderecek olan kutuda gönderirdi zaten fakat herşeyin hayırlısı. hakkınızı arayın.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,809
bana da gelmedi hepsiburadadan bir daha alışveriş yapmam. Tüketici mahkemesi ve cimere başvurdum.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
3 ekimde m51 telefonum geldi kutu içinden kulaklık çıkmadı ve bu tek bende değil çoğu kişide olmuş. müşteri hizmetleri paket içeriğini bilmediğini söyledi ve eksik ürün formu doldurttum sizce bir iki haftaya hediye gelir mi ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
Hediye ile alakalı sipariş detayında veya fatura da bir bilgi var mı? Hediye kulaklık olduğuna dair bir kanıtınız var ise thh başvurun. Keşke kargocunun yanında açıp baksaydınız daha garanti olurdu