Soru Hem yazılım hem eğitim için

Bu konuyu okuyanlar

skıllcrusheren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba hem eğitim hem de yazılım için sağlam bir diz üstü bir pc ye ihtiyacım var pc nin uzun ömürlü güçlü olmasını istiyorum çok ısınmamasını ve fan sesi az olan pcler önerirsineniz sevinirim 10 k bütçe var üstünü biraz aşabilir şimdiden teşekkürler

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Şu konuya bakabilirsin:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Oyun oynanacak mı? Hem ısınmayan hem de fan sesi az olan yüksek performanslı bir bilgisayar bulamazsın.

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,975
Merhaba hem eğitim hem de yazılım için sağlam bir diz üstü bir pc ye ihtiyacım var pc nin uzun ömürlü güçlü olmasını istiyorum çok ısınmamasını ve fan sesi az olan pcler önerirsineniz sevinirim 10 k bütçe var üstünü biraz aşabilir şimdiden teşekkürler
Bunu öneririm tek eksisi ekranınım 60hz olması.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Fan sesi istemiyorsan M1 Macbook Air bakabilirsin. İçinde fan yok.. Onun haricinde yazılım konusunda Apple öneririm ama oyun geliştirmeyi düşünüyorsan tercihin Windows'tan yanı olsa daha iyi olur. Bu arada eğer Macbook almayı düşünürsen Gürgençler'den almanı öneririm. Kendimde almak için araştırıyorum şu anda en ucuz fiyat orada bulunuyor. Bu arada orada olan seçeneklerden seçersen 660 TL daha katıp 2. nesil Airpods ile beraber alabilirsin.