Hediye Gamepad

Bu konuyu okuyanlar

native

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,
Arkadaşıma hediye olarak gamepad almayı düşünüyorum. Fakat ne oyunlarla ne de bu tarz şeylerle alakam var, o yüzden çok fazla araştırma yaptım. Xbox 360, xbox one tarzı gamepadlar aklıma yattı ama hiçbir yerde orijinalini bulamadım.
Diğer bir sorun da; arkadaşımın kullandığı pc hakkında bilgim yok. Yani kablosuz alsam sıkıntı yaşamadan kullanabilmesi de önemli. O yüzden mecbur kablolu düşündüm. Bu arada oyunları çoğunlukla Steam üzerinden oynuyor. Fifa, pes, cs gibi.
Logitech g f310 hoşuma gitti en son yorumları okuyunca. Hem de kablolu. Bunun kablosuz olanı da Logitech g f710. Kablosuz alsam bağlantı sorunu yaşama ihtimali nedir? Bir de bunlara ek olarak öneri alabilirsem çok sevinirim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Herhangi bir sorun çıkarsa her türlü iade veya değişim yapacaksın zaten. Kablosuzdan o sebeple çekinme. En kötü bir iadeye bakar.

Ne arkadaşlar var bee. Benimkiler de trafik cezalarını düğünümde takacaklarını söylüyorlar.. ?

native

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herhangi bir sorun çıkarsa her türlü iade veya değişim yapacaksın zaten. Kablosuzdan o sebeple çekinme. En kötü bir iadeye bakar.

Ne arkadaşlar var bee. Benimkiler de trafik cezalarını düğünümde takacaklarını söylüyorlar.. ?
Evet iade de mantıklı.
Teşekkür ederim ?