[Hediye] Bitdefender Internet Security 2012 Yasal Lisans

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Daha önce bana lisasns verdiniz ama maalesef daha süresi varken bitmiş.Yenisi varsa alabilir miyim ?

mirranda_1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sabotaj lisans bende almıştım senden. 915 gün kaldı diyor ama 1 hafta sonra süresi doldu. ne iştir anlamadım.yeni key bekliyorum...

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar lisans konusunda Kasperskyda olduğu gibi Bitdefenderede güven olmuyor. Elimde kalan lisansları dağıtacağım fakat garanti vermiyorum. Dropboxuma üye olursanız..

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
sabotaj lisans bende almıştım senden. 915 gün kaldı diyor ama 1 hafta sonra süresi doldu. ne iştir anlamadım.yeni key bekliyorum...

Olay çok açık, o alınan keyler belli bir ülke için yapılmış kampanyalarda geçerli. En son Avustralya Bankası olan Westpac Bank adına düzenlenen özel kampanya da alınan keylerin hepsi iptal edildi. İP adresinden tespit yapılıp o ülke dışında lisans kullananların lisansları kara listeye alınıyor.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar lisans isteyenlerin bana bir faydası dokunsun benimde onlara.

Buradan dropboxun sitesine girip üye olan ve dropboxu bilgisayarına kuranlar bana özelden yazarsa Bitdefender IS2012 lisansını özelden göndereceğim. Kurulum yapılıp yapılmadığı kontrol edilecektir.

Dropbox kurulumu ve üyeliği yapanlara lisansları gönderildi.

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
guruba üye dediniz olduk..artık alsak diyorum..:))

deathsouls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lisans isteyenlerin bana bir faydası dokunsun benimde onlara.

Buradan dropboxun sitesine girip üye olan ve dropboxu bilgisayarına kuranlar bana özelden yazarsa Bitdefender IS2012 lisansını özelden göndereceğim. Kurulum yapılıp yapılmadığı kontrol edilecektir.

Dropbox kurulumu ve üyeliği yapanlara lisansları gönderildi.

Dropbox1.4.12.exe adlı dosyayı kurdum. Referans linkinden üye oldum. Lisans kodunu alabilirmiyim Bitdefender 12 ?

Ayrıca elinde Emsisoft Anti-Malware var mı?

(15 mesajım oldğu için PM atamıyorum.)

ssslytherin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@S4BOT4J millet lisans almaktan bıkacak sen vermekten bıkmadın ha :D , dropbox dolmadı mı hala? :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
@S4BOT4J millet lisans almaktan bıkacak sen vermekten bıkmadın ha :D , dropbox dolmadı mı hala? :)

Yok be nerde 11,4 GB hala. Ama dropboxa ihtiyacımda kalmadı skydrive 25 GB lık 4 tane hesabım var yetiyorda artıyor bile. Ama önemli olan lisans ihtiyacı karşılansın arkadaşların.

deathsouls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok be nerde 11,4 GB hala. Ama dropboxa ihtiyacımda kalmadı skydrive 25 GB lık 4 tane hesabım var yetiyorda artıyor bile. Ama önemli olan lisans ihtiyacı karşılansın arkadaşların.

Yandex disk kullan programı yükle paylaş 10gb veriyor 1 dknı alır.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yandex disk kullan programı yükle paylaş 10gb veriyor 1 dknı alır.

4 adette 11 GB lık ondan kullanıyorum zaten ama dosya atmadım içine hala programlarında bazı hatalar var. beta sürecinde olduğu için geliştirsinler ondan sonra kullanıcam. Fakat skydrive da beta olmasına rağmen takır takır çalışıyor microsoft sonuçta.. dosyalarında güvende olduğu hissi veriyor.