HDMI da ses var Display Portta sorunlu

Bu konuyu okuyanlar

Goffu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bu konular hakkında çok bilgili değilim ama elimde Samsung marka bir monitör var üstünde bir tane kulaklık çıkışı var HDMI kullanırken bu kulaklık çıkışını kullanıyorum ve hiç sıkıntısı yok ama Mini DisplayPort to DisplayPort kabloya geçince ses konusunda sıkıntılar yaşıyorum alabiliyorum fakat 20 sn açık bir şey olmadığı zaman kendisini kapıyor gibi bir şey oluyor ve tekrardan gelmesi 5 dk gibi sinir bozucu süreler alabiliyor toptan ses alamasam belki kablo değiştirmeyi denemezdim zaten çalışmıyor diye ama böyle garip bir şekilde çalışınca kablo değiştirmeyi denemek istiyorum elimdeki kablo galiba biraz dandik Vesa sertifikası falan yok sitesinde analog ses iletebilir yazıyor birkaç daha kötü özelliği var Paugge marka kablo ile arasında ucuz olsun diye satın aldım elimde kaldı neyse siz bana Paugge marka kabloyu almamı önerir misiniz ya da farklı tavsiye ettiğiniz kablo var mı ve eğer satın alırsam düzgün çalışma ihtimali var mı ?
Elimdeki Kablo : Dark 1.5 Metre Mini DisplayPort - Display Port Kablo - Kablo ve Dönüştürücüler - Aksesuarlar
Almayı Düşündüğüm :Paugge DP 1.2 VESA Sertifikalı 4K 60Hz, 2K 165Hz, 2K 144Hz, Full HD 240Hz Destekli 21.60 Gbps Bandwith 2 Metre Mini Displayport to Displayport Kablo - (CK0413) (8681425123363)
Zaten Türkiye içerisinde fazla seçenek göremedim ben kablolarda.

Son mesajlar