HDD Kargolaması Hakkında ?

okaliptus01

Doçent
Reaksiyon puanı
9
İnternetten HDD almayı düşünüyorum. Ama Kargoda zarar görme ihtimali düşündürüyor beni. HDD Kargolamasını iyi yapan bi internet mağazası var mı ?

maxtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Tanınmış ve kaliteli internet mağazalarının çoğu iyi yapıyor bu işi.
Kargo şirketi faktörüde çok önemli burada.
10 kat sarıp sarmaladığım, paketlemede bilimum sünger ve köpek kullandığım hdd yi bozmaktan hiç çekinmemişler.

yasark

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İnternetten HDD almayı düşünüyorum. Ama Kargoda zarar görme ihtimali düşündürüyor beni. HDD Kargolamasını iyi yapan bi internet mağazası var mı ?

Neden internetten alıyorsun? Şuan çoğu bilgisayar firması zaten uygun fiyata satış yapıyor, pek bir farkları yok. Eğer biraz araştırırsan bulacağına eminim, hem bu şeklde içinde rahat olur.:thumbup1:

okaliptus01

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Neden internetten alıyorsun? Şuan çoğu bilgisayar firması zaten uygun fiyata satış yapıyor, pek bir farkları yok. Eğer biraz araştırırsan bulacağına eminim, hem bu şeklde içinde rahat olur.:thumbup1:

Valla şehir dışındaki büyük alışveriş merkezlerinde vardır. Şehir içinde bulmak çok zor olur gibime geliyor

sorun bu

Ram bile bulamamıştım

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
arkadaşım nova bilgisayardan almada nerden alırsan al ben hepsiburadadan başka bir siteden almam adamlar öyle bir paketliyorki sanırsın hardisk değilde biyolojik bir silah aldım :) birde hardisk alırken gb lerine dikkat et mesela ben 500 gb aldım ancak 465 gb olarak kullanıyorum hardisk üretci firalarında 1 mb 1024 değil o yuzden biz 500 gb diye alıyoruz 465 gb çıkıyor

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Almışsın ama ben de tecrübemi paylaşayım
Hepsiburadadan almıştım, kutu kutu içinde, güzel ve sağlam paketli geldi....

s7v7n

Asistan
Reaksiyon puanı
6
kargo firmalarının büyük çoğunluğlu dikkat kırılır yazılarını önemsemiyor