HD video izlemek ?

tugce80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gecen gun facede video izlerken HD ye tıkladım.HD sanırım yuksek kalite.kota daha fazla mı gider?iptal etmek için ne yapmalıyım,artık facede izlediğim her video HD kalıtede mi olacak?

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Evet kotan fazla gider. Playerin sağ alt köşesinden çözünürlük ayarlarını değiştirebilirsin. 320p seçeneği uygundur.

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Hd videoların boyutları daha fazla oluyor.. her izlediğin video hd olmaz sen hd izlemek istersen hd özelliğine tıklarsın ve izlersin.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
kota gider derken Sınırsız olan 50gb akk kotasını etkiler mi ?

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
bu ttnet ... yüzünden.hd video'mu izliyebiliyoruz.sürekli 144 p.en düşük çözünürlük.ancak yükleniyor.
144p_Youtube_video_resolution.png

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Etkiler tabi.. Senin webde gördüğün herşey kotaya etki eder.. Şuan bu yazdıklarım bile senin pc ye iniyor.. :)
aaa ilk defa böle bişey duydum ben şimdi senın yazdıkların uploadlanmıyormu benım tarafıma ???? Senın gönderdiklerin benım bilgisayarıma iniyor mu yükleniyor mu bu önemli , akk kotasında upload sınırsız download 50gb birşey indirirsem kota hızı yarı yarıya düşüyor ?

upload : yüklemek

download : indirmek ben herhangi bir siteye tıklarsam bu upload mı oluyor download mı oluyor , upload oluyorsa benım kı sınırsız

8 megabit hız sınırsız 50gb akk download sınırı
[MENTION=2]Troy[/MENTION] veya [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] bilginiz varmı ttnet zaten uploada herhangi bir sınır koymuyor

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
nasıl iptal ederım
İptal edilecek birşey yok bidahaki video izlemende tıklamazsın hd ye olur biter :)

@Connections sen olayı çok yanlış anlamışsın :) upload senin verinin nete yüklenmesi, download internetteki verinin sana yüklenmesi.. Yani internette gördüğün her veri senin pc ne download oluyor..

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Yok sorun değil sadece o izlediğin videoyu HD izlemişsin.. Her video HD olmaz.
@Kurşun Kalem o 320p değil 360p değil mi?.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=41927]By-Chost[/MENTION] tşk ederim Dostum güzel açıklama yaptın bende birşey indirmediğim halde 1 gb olmuş 3 günde nasıl oluyor diye tmm anladım :)

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
HD seçenekleri 720p ve 1080p'dir.Video çözünürlüğü,süresi ve kalitesi de çok önemli.

İnternette yaptığın her şey kotana yansır.Bu devir de kotalı internet kalmadı artık,sınırsıza geçmen de fayda var kafan rahat olur.