Hayırlı olsun

Bu konuyu okuyanlar

gokmenardalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
forumun yeni tasarımı güzel olmuş çalışmada bulunanların eline sağlık.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Teşekkürler.

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
::) melek gibim insanlar bizler için yapmışlar içini doldurmak lazım bilgi ile

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Teşekkürler arkadaşlar.

Durmak yok, geliştirmeye devam.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
devam devam :D

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
RuNaL dedi ki:
Forumun yeni halini tebrik ediyorum .. Yonetim calisiyor eline saglik emegi gecen herkesin Troy yine kizlarin dikkatini cekmek icin boyle bir yenilige gittin degil mi itiraf et ???Seni seniiiii ... Hain planlarini anlamadim sanma.. Benim gozumden kacmaz
:-X
tebrikleeeer ellerinize saglik cok guzel olmuuuuus :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
seçiL dedi ki:
RuNaL dedi ki:
Forumun yeni halini tebrik ediyorum .. Yonetim calisiyor eline saglik emegi gecen herkesin Troy yine kizlarin dikkatini cekmek icin boyle bir yenilige gittin degil mi itiraf et ???Seni seniiiii ... Hain planlarini anlamadim sanma.. Benim gozumden kacmaz

Ne kızları. Tamamen geleceğimiz için çalışıorum. Sana ve çocuklarımıza bakmak için geliştiriyorum siteyi :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Sonunda!!!
Öbür forumda konuları takip etmek tam bir işkenceydi ve sırf bu yüzden foruma pek takılmıyor/takılamıyordum.
Bildiğim kadarıyla pesimist bu işle ilgileniyordu ama başkaları da varsa hepsine birden teşekkürler, tebrikler.
Hemen ilk eleştirimi yapayım :)
Son gönderilen mesajlar sdn anasayfasında gözüküyor ya onu forum anasayfasında da görebilsek tadından yenmez :)
Bu özellik olmadan yeni mesajları takip etmek biraz uğraştırıyor. ;)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
elektr10 dedi ki:
Sonunda!!!
Öbür forumda konuları takip etmek tam bir işkenceydi ve sırf bu yüzden foruma pek takılmıyor/takılamıyordum.
Bildiğim kadarıyla pesimist bu işle ilgileniyordu ama başkaları da varsa hepsine birden teşekkürler, tebrikler.
Hemen ilk eleştirimi yapayım :)
Son gönderilen mesajlar sdn anasayfasında gözüküyor ya onu forum anasayfasında da görebilsek tadından yenmez :)
Bu özellik olmadan yeni mesajları takip etmek biraz uğraştırıyor. ;)

Hoşgeldin. Bunu arkadaşlarıma ileteceğim. Maksadımız, forum ana sayfasını çok da karışık göstermemek. Son mesajları tek tıklamada görebiliyorsunuz aslında. Keşke onu tercih etseniz.

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Troy dedi ki:
seçiL dedi ki:
RuNaL dedi ki:

Ne kızları. Tamamen geleceğimiz için çalışıorum. Sana ve çocuklarımıza bakmak için geliştiriyorum siteyi :)
Biz ne olacağız peki ::)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
hani ilk kez geldiğin bi evin her bitarafını incelersin ya işte ben de şimdi bunu forumda yapıyorum. kendimi tutamıyorum. oraya buraya dalıyorum :-\her yere bakcam her yere yenilik yenilik :D
Alıştığımız tek düzeliğe hareket geldi :)

Hayırlı uğurlu olsun..Eksikliklerin kısa zamanda tamamlanması dileğiyle...