Hayattaki seçimler(3)...

Bu konuyu okuyanlar

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
cYuAg.jpg

Kime inanmalı insan gözlerinin gördüğünemi yoksa karşıdakinin sözlerinemi...?

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bence karşıdakine inanmamalı bu devirde zor öyle adam gibi adam birini bulmak

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Gözler kalbi aynasıdır Keke:):)

Alnair Alsad

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Görmediğime (de) inanırım ben. (Bkz. Allah (c.c.))

(Karşıdakini)Tanımak veya tanımamak... İşte tüm mesele bu. :p

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kandım birinin gözlerine.Yaktı beni.Sen sen ol inanma gözlere... :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Orada gözlere demiyor ki....sözlerine diyor,karşındakinin.

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Mantıklı Bi Açıklaması Olursa Sözüne;
Açıklaması Yoksa Gördüğüne..

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Peki ya sen ReDo :)
Kendine tarz üslubunla cevabını bekliyorum :p

"Kime inanmalı insan ? Gözlerinin gördüğüne mi ?"

Eğer gözümün önünde yaşanmış birşeyse bu olay vs. tabi gözüme inanacağım.

"Yoksa karşısındakinin sözlerine mi ?"

Geçmiş ve yaşanmış bir olaysa,mecburen karşımdakinin sözlerine inanmak durumundayım.

İnanmam içinde bu şahsa baya güven duymam gerekir.

Özet : İki ucu ..... Değnek :p

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cevapları okudumda yazacağım yorumun değmeyeceğin-anlamayacağınızı- anladım sildim. [MENTION=52555]by efsane[/MENTION] tam bizim konumuz :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Duruma göre değişir.Sevgilinizi bir erkeğin arabasından indiğini gördüğünüzde üstelikte inerken yanaktan birbirlerini öptüğünü gören bir erkek ne yapar ilk olarak.%99,9 aynı şeyi düşünür.O anda direk gidip kızı ve adamı tokatlamak mı gerekeni yapmak yoksa yanlarına gidip izahat istemekmidir.Çok seven kıskanç bir erkek ilk dediğimi yapar.İkisinide tokatlamaya koşar.Amma velakin sualini sorup izahatı alsa halbu ki kızın kuzeni olduğunu öğrenicek.Neye inanıcaksınız.Kızın kuzeni olmadığına mı yoksa sizi aldatmadığına mı?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Cevapları okudumda yazacağım yorumun değmeyeceğin-anlamayacağınızı- anladım sildim. @by efsane tam bizim konumuz :)

Bu tarz konularda, bırak edebiyat yapmayı, nasılsa anlayan çıkmayacak diyip geçiyorum.

Ha biz neye inanıyoruz diye merak eden olduysa, hiç görmediklerimizin, hiç ağzından çıkmayan sözlerine bile delicesine inanıyoruz..

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bu tarz konularda, bırak edebiyat yapmayı, nasılsa anlayan çıkmayacak diyip geçiyorum.

Ha biz neye inanıyoruz diye merak eden olduysa, hiç görmediklerimizin, hiç ağzından çıkmayan sözlerine bile delicesine inanıyoruz..
Sen yazdında anlamayanmı çıktı yanlış tutum ve davranış sergiliyorsun sana yakışmıyor.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Sen yazdında anlamayanmı çıktı yanlış tutum ve davranış sergiliyorsun sana yakışmıyor.

Yanlış anladın kardeşim, bu tarz konularda ben yazarken anlaşılamamaktan korktuğum için siliyorum. Bu biraz farklı bir konu, örneğin dediler ki, konusunda son 2-3 sayfayı incele, bahsettiğim şeyi anlarsın.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
İnsan bu devirde kimseye inanamıyor ki bea, karşıdaki şöyle dursun yeri geliyor bazen ben kendime bile inanmıyorum..

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
İnsan bu devirde kimseye inanamıyor ki bea, karşıdaki şöyle dursun yeri geliyor bazen ben kendime bile inanmıyorum..
Hocam geçmişte sizi birileri hayli üzmüş anlaşılan özellikle söyle rahatlada yazdıkların bunu çok iyi anımsatıyor.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
gördüğüne inanmak lazım..

gözler falan yalan... artık insanoğlu öyle güzel oynuyor ki sanki karşında shrek' in kedisi var.. o kadar inandırıcı...

shrek-cat.jpg

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Hocam geçmişte sizi birileri hayli üzmüş anlaşılan özellikle söyle rahatlada yazdıkların bunu çok iyi anımsatıyor.

Yok beni kimse üzmedi, üzülmeye değmeyen şeylere ben üzüldüm, nedensiz ve sebepsiz yere, o yüzden bu duygusal konular falan.. ne biliyim keşke şu duygu denen şe olmasaydı bea :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yok beni kimse üzmedi, üzülmeye değmeyen şeylere ben üzüldüm, nedensiz ve sebepsiz yere, o yüzden bu duygusal konular falan.. ne biliyim keşke şu duygu denen şe olmasaydı bea :)

Christian Bale'in başrolünde oynadığı çok başarılı bir film var bu konuyla ilgili.İzlemenı tavsıye ederım...

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Adı hatırımda değil ancak bir bakalım.Bulabilcekmiyim...

--- Mesaj Güncellendi ---

Equilibrium (İsyan)

İzledim o filmi ama o kadar da duygusuz olunmaz ki bea :) Ama sonunda yine duygu kazanıyor tabii. :)

KadirDaren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne Gördüğüne Nede Sözüne inanma.çok iyi tanıdığını sandığın biri bile bambaşka biri çıkar.bizzat yaşadığımdan yazıyorum..tecrübeyle sabit..