Hayatınızın En Komik Replikleri

hessa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malum insan olarak çürüyeceğimiz kabre girene değin konuşuyoruz, konuşuyoruz!

Bazen çok pısırık kalıp sussak da çoğu zaman @atademirer'in dahi yapamayacağı orijinal, kendimizden menkul espriler patlatıyoruz.

Bu başlık altında bize ait ya da arkadaşlarımızca yapılmış olan esprileri, hayatınızın en komik repliklerini paylaşmaya ne dersiniz?

ör:
müdür: bana yedigün (gazlı içeceği kastederek) verir misin?
sgk'lı çalışan: pazartesileri hariç olsa, o gün tatilim de?

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Valla dostum bu konudan bi kaç tane daha var ama maalasef ki buraya ne yazarsak yazalım, o komik olayı anlatırken ki komik durum ve espriyi tam anlamıyla aktarmak ve burdaki arkadaşlara iletmek çok zor.O anı yaşamak ve hissetmek gerekir.Burda yazarız yazmasınada sonra "DEVLET BAHÇELİNİN(GÜLMEDİM)" avatarına maruz kalırız :D

burakorpinar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
- Festival hipodrum da olcakmış.
Arkadan bir ses: Hangi hipodrum?
+ 75. Hipodrum heralde.
- Ankara da kaç hipodrum var ki?
+ O, 75. olduğuna göre :D

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşla sincandan batıkent'e gidiyoruz dolmuşla. Şoför kısa olsun diye havalimanının yanındaki yol çalışması olan alana girdi. Orda derenin içinde beton kamyonundan beton alan kepçe dere içerisindeki taşların üzerine atıyor. Arkadaşım döndü bana :
-Kanka ıslak suya beton ne fayda eder ki?
Ben
-kanka ıslak suya fayda etmez, kuru suya fayda eder di mi? :>

energyy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
trabzonda yürüyorum sokakta apartmanın 3. katındaki dairenin camında kiralık yazıyor biraz ilerliyorum iki apartman sonra camdaki yazı : BURADA :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
3 arkadaş yürüyoruz. Bizimki birilerine sinirlenmiş ulan şu tiplerden nefret ediyorum krolar cahiller şöyle salaklar şöyle mallar filan daha Tolstoy'un yazarını sorsan bilmeyen tipler demesiyle gülücükler şelale :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
trabzonda yürüyorum sokakta apartmanın 3. katındaki dairenin camında kiralık yazıyor biraz ilerliyorum iki apartman sonra camdaki yazı : BURADA :)

Başlıkta replik diyor ya da diyalog.Alaka ?

Ayrıca bir nevi fıkramsı birşeydi bu yazdığınız bilmeyen yoktur.