Hayatınızda Yaptığınız En büyük hata nedir?

Bu konuyu okuyanlar

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlarımla oyun, bilgisayar bazı özel konular vs. konuşmak.
Hem ispiyonluyorlar hemde o kadar kişi varken sanki rezil edermişçesine ya birşey söyleyin şuna bıktım halbuki sadece ufak birşey söyledim.Arkadaş olacağın kişiyi iyi seçeceksin hata yapmayın.

lahalehey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
üniversitede erasmus a başvurmayıp yurtdışında okumamak

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Kız: kitabını tutabilirim istersen?:happy:
Erkek: Yok
Kız: :wassat::turned:
Erkek:
smiley58.gif

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Affetmek
smiley58.gif

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Benim hayatımdaki en büyük hata sanırım EVLENMEK OLACAK... Onuda yapmiyorum kardeşim...

zeroaxa

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
hatam çok oldu ama keşkelik bişey olmadı

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Az Önce Flood Yapmışım. En Büyük Hatam

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
her insan gibi bir çok hatam oldu ve bu hatalar sayesinde olgunlaşıyorum.

fakat ilginçtir,bazı arkadaşlar doğmak en büyük hatam diyerek arabeskvari bir hava katmışlar topiğe.

hep şuna inandım ve yaşarkende gerçekliğine bizzat şahit oldum.herşeyin bi sebebi vardır.her birimizin doğmasının ve dünyaya gönderilmesinin de elbette bir sebebi var.herbirimiz ayrı ayrı dünya değirmeninin çarklarını oluşturan dişlileriz.evet bu değirmen bizi de öğütecek birgün.Ama benim hayat görüşüm şu:bir hadis-i şerifte mealen kıyamet kopacağını bilsek dahi ağaç dikmemiz tavsiye edilir.bunu sadece çevre bilinci olarak değerlendirmek eksik olur.bu hadisten benim anladığım diğer bir mana ortam ve şartlar ne olursa olsun.faydalı birşeyler yapmak vazifemizdir.olur ki bizim önemsiz gördüğümüz şey bir başkasının tüm hayatını etkileyebilir.insanın kıyameti ölümüdür.ölümün de vakti belli olmadığına göre,nacizane kanaatim ağaçlar dikmeye devam etmek.siz kendinizi umursamıyorsunuz ya da dünyaya gelmenizi hata olarak görüyorsunuz belki ama farkında olmadan birilerinin hayatını değiştiriyor olabilirsiniz.

biraz uzun oldu kusura bakmayın.amacım nasihat vermek değil yanlış anlamayın.sadece bir kardeşiniz olarak içimden gelenleri yazdım.

sürçi lisan ettiysem affola....

(konuyu dağıttığım için de özür dilerim)

ReasTa

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
her insan gibi bir çok hatam oldu ve bu hatalar sayesinde olgunlaşıyorum.

fakat ilginçtir,bazı arkadaşlar doğmak en büyük hatam diyerek arabeskvari bir hava katmışlar topiğe.

hep şuna inandım ve yaşarkende gerçekliğine bizzat şahit oldum.herşeyin bi sebebi vardır.her birimizin doğmasının ve dünyaya gönderilmesinin de elbette bir sebebi var.herbirimiz ayrı ayrı dünya değirmeninin çarklarını oluşturan dişlileriz.evet bu değirmen bizi de öğütecek birgün.Ama benim hayat görüşüm şu:bir hadis-i şerifte mealen kıyamet kopacağını bilsek dahi ağaç dikmemiz tavsiye edilir.bunu sadece çevre bilinci olarak değerlendirmek eksik olur.bu hadisten benim anladığım diğer bir mana ortam ve şartlar ne olursa olsun.faydalı birşeyler yapmak vazifemizdir.olur ki bizim önemsiz gördüğümüz şey bir başkasının tüm hayatını etkileyebilir.insanın kıyameti ölümüdür.ölümün de vakti belli olmadığına göre,nacizane kanaatim ağaçlar dikmeye devam etmek.siz kendinizi umursamıyorsunuz ya da dünyaya gelmenizi hata olarak görüyorsunuz belki ama farkında olmadan birilerinin hayatını değiştiriyor olabilirsiniz.

biraz uzun oldu kusura bakmayın.amacım nasihat vermek değil yanlış anlamayın.sadece bir kardeşiniz olarak içimden gelenleri yazdım.

sürçi lisan ettiysem affola....

(konuyu dağıttığım için de özür dilerim)

çok doğru yazmışsn çok açıklayıcı ve rehber olmuş yazın :thumbup1:

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tarih Sınavında Lale Devri Kaç Yılında Yapılmıştır?
1718 de Yapılmıştır Daha Önce Yapıldıysa Affola
Kadın Buna Taktı
Senelerce Tarihten Geçemedik

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Hayatta hiç doğru yapmadım gibi hissediyorum şu an

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bir kızı sevdik diye onun icin zor sartlar altında kazanılmıs milyarlarca lira telefon parası harcamak, sonrada bes parasız hayata devam etmek.. Ciddi anlamda yaptıgım en buyuk hata..

pLaTooN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hatalar çoktur aslında hayatımızda. Hangi hatanın en büyük olduğuna zaman karar verir. Bugün senin en büyük hatan yarın hayatına olumlu tesir eden bir dönüm noktası olabilir ;)
bkz. aç kal budala kal ^^ . Benim en büyük hatam internet bağlattırmam, mmorpg oyuna başlamam ve hayatı boşlamamdı.

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
6 yıl knight oynamak dışında hala türkiyede kalmam en büyük hatam

cynic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ufak yaşta sakal traşı olmamak sanırım:closedeyes: hala cıkmadılar yaa:dil: