Hayatımı Değiştiricek Okul Kararı

biryapancı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar

ben 10.sınıfa yeni geçmiş bir lise öğrencisiyim :) anlıcağınız bir çaylağım :))
Hayatımı değiştiricek bir karar vermem gerekkiyor bundada o kadaar kararsız kaldım ki ne yapacağımı bilemiyorum en son çağreyi burada buldum buradaki arkadaşların düşüncesini almak istedim
mesele şu ;
9'dan 10'a geçtiğim için sınıfları değiştirdiler karma felan oldu . bende hiç tanımadım kişilerin olduğu bir sınıfa düştüm . tamam orda sorun yok belki iyi arkadaşlıklar kurarım bu sınıftada ama benim davranışlarıma uygun olan sadece 1-2 kişi felan var tamam bunuda çektik 3 sene diyelim ki çok zor :/
kesin zıt düşeceğim insanlar var sınıfta hepsi birbirinden artist gelin beni kaşıyın diyorlar resmen :) en sonda hocalar asıl mesele burda bitiyor iştee
anadolu muhasebe bölümündeyim ama bizim muhasebe hocası hiiiiiiç bir şey anlatamıyor (bu hoca sade bize giriyor hafatada 7 saat ) bende sınıfımı değiştirsemmi diye kararsız kaldım . Hem dersler bakımından hemde arkadaşlık bakımından sınıfım değişirse gidiceğim sınıfta 2-3 tane samimi arkadaşım var
:) sizin düşünceleriniz nelerdir ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fazla Vaktimde yok bu karar için 2 haftadır bu kararsızlık içerisindeyim yarında son gün sınıf değişe bilmem için acil bir karar almam gerekkiyor :/

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Özellikle de cıvık insanlar varsa hiç durma

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Seni sınıfa bağlayan olumlu hiçbişeyden bahsetmemişsin, demek ki içinden sınıf değiştirmek geliyo. Kararını zaten vermişsin :)

biryapancı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özellikle de cıvık insanlar varsa hiç durma

Sınıftaki Erkeklerin %60'ı Cıvık :) 3 Sene Okuycam Birde Kesin Kavga Çıkar Disiplinlik Olurum Hakim Olamam Kendime :p
Tek Anlamadığım Ders muhasebe dersi ya ben sınıfı sevmiyorum bana öyle geliyor , yada gerçekten anlatamıyor ki diğer arkadaşlarımda anlatamadığını düşünüyor bu hocanın zaten sınıfı sevmiyorum desem diğer dersleri de anlamazdım :) her dakika düşünüyorum bunu aklıma bi giriyor yatana kadar derslerede yoğunlaşamıyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Seni sınıfa bağlayan olumlu hiçbişeyden bahsetmemişsin, demek ki içinden sınıf değiştirmek geliyo. Kararını zaten vermişsin :)

Olumlu 2-3 Şey Var Onlarda ;

İngilizce Hocası Tam Kafa Adam Çok İyi Anlaşıyoruz Çok İyi Bir Hoca

Birde 1 Tane O Sınıfta İyi Bir Arkadaşlık Kurdumda(1 Kişi İle) Fazla Gitmez Gibi Gözüküyor .

Bir Diğeride Muhasebeciyle Aynı Otobüse Biniyoruz Ondan Yağlarım Felan da Her zaman Denk Gelmiyor Aynı Otobüs Taktıda Yok Hocanın Zaten :))

Beni Sınıfa Bağlayan Tek Sebepler Bunlar

Ama Şöyle Düşünüyorum ; Hoca Beni Bi Şekilde Geçirse Bile Gelecekte İşe Girdiğimde Başarısız Olurum Dersi Anlayamadığım İçin .

Kafamı Yatağa Rahat Koymak İstiyorum Yarından İtibaren 2 Haftadır Bunları Düşünüyorum Günde 4-6 Saat Uyuyorumdur En Fazla Haliyle Hem uykusuz Kalıp Hemde Bunu Düşününce Bi Yorgunluk Oluyor Onla Birlikte İsteksiz Bir Mutsuzluk Oluyor Hiç Bir Şey Yapasım Gelmiyor :/