Hayallerinizi Yazın.

Bu konuyu okuyanlar

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Bende kendi hayallimi yazayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayalim Dünyayı gezmek. Mesela Avrupa, Çek cumhuriyeti ve en merak ettiğimde HİNDİSTAN.

O kadar uzun ki boşver yazmim.

Aklımda şimdi takıldı ya yazarsam'da gerçek olursa diye.
inşallah gerçek olur.

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
Kernel yapmak,bir programlama dili yapmak,bir Linux dağıtmı yapmak,yeni bir masaüstü ortamı geliştirmek,bir derleyici yazmak ve kendi yazdığım kerneli kullanan bir işletim sistemi yapmak yani gerçekleşemeyecek kadar zor hayallerim var.

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Karşılıklı gerçek aşkı yaşayabileceğim birisi. Her durumda hem benim onu hem onun beni sevebileceği, düşüncelerimizin çoğunlukla aynı olduğu bir eş hayalimdir benim. Ama dediğim gibi, hayal...

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
kimya mühendisi olmak sonrasında biyolojisi mühendisi sonrasında fizik sonrasında ise Amerika'ya yerleşip şuan da hayatımda olan ve çok sevdiğim sevgilimle evlenip güzel bir hayat geçirmek çocuklarımın geleceklerini iyi hale getirmek yaşım 16

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
İnsan boyutundan ötesi varsa İnsanların içinde en güçlü ben olup boyut atlatmak isterim. Yani nasıl en güçlüsü olup insan gibi dünyaya gözlerimi açtıysam o boyutada öyle geçeyim.

Yaşam zamanı kazanırım. Biraz hayali oldu ama gerçekte olabilir hani ? Hayat bu ne olacağı belli olmaz

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Arkadaşlar herkes hayallerini yazsında. Görelim :)
Zengin Olmak Ve Refah Ve Huzur İçerisinde Bir Hayat Sürmek Ve Onunda Yanı Sıra Param Daha Çok Olduğu İçin Korkmadan Bütçem Dahilinde Yatırımlara İmza Atabilmek İsterdim Ama Hayal Tabiki Böyle Bir Şey İmkansız Geliyor Bana [emoji28]

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
  • Lyoko Kodu, Re-Volt ve adı bende saklı kalsın projelerin haklarını satın almak ve o haklarımı kullanarak oyun yapmaktır.
  • Bir diğer hayalim ise, engellilerin rahatça yaşayabileceği bir mekân.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
EnhRoDfXMAEzSpb.jpg

Kapadık O Defteri..

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sayısalı tutturuyorum. Trilyonkere trilyon para vuruyorum. Önce jilet gibi bir araba çekiyorum. Sonra yanıma fıstık gibi bir manita yapıyorum. Sonra Allah ne verdiyse ÇATIR ÇUTUR ÇATIR ÇUTUR eziyorum parayı.

Sonra bu bir yer var sabaha kadar içki içiyorsun, alem yapıyorsun, kumar oynuyorsun neresiydi orası ?
Heh Las vegasta içki, kumar, manita üçgeninde bütün parayı buhar ediyorum. Ve sonra dikiyorum nalları.

Niye öldüm şimdi ?
Ee ölümlü dünya zirvede bırakmak lazım ? ?

(Bu sahneyi bilen yoktur heralde :D)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Sayısalı tutturuyorum. Trilyonkere trilyon para vuruyorum. Önce jilet gibi bir araba çekiyorum. Sonra yanıma fıstık gibi bir manita yapıyorum. Sonra Allah ne verdiyse ÇATIR ÇUTUR ÇATIR ÇUTUR eziyorum parayı.

Sonra bu bir yer var sabaha kadar içki içiyorsun, alem yapıyorsun, kumar oynuyorsun neresiydi orası ?
Heh Las vegasta içki, kumar, manita üçgeninde bütün parayı buhar ediyorum. Ve sonra dikiyorum nalları.

Ee niye öldüm şimdi ?
Ee ölümlü dünya zirvede bırakmak lazım [emoji23] [emoji23]

(Bu sahneyi bilen yoktur heralde :D)
Hocam Öldün Şimdi Sonrası Cehennemde Zebanilerle Bir Gün Geçirdim Videosu Olur O Nasıl Bir Hayal Mübarek [emoji28]

(Mizah Amaçlıdır Ciddiye Almayınız.)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hocam Öldün Şimdi Sonrası Cehennemde Zebanilerle Bir Gün Geçirdim Videosu Olur O Nasıl Bir Hayal Mübarek [emoji28]

(Mizah Amaçlıdır Ciddiye Almayınız.)
Ordan cennete geçersem aleme devam. Hem kötü sayılan duygularımın koparıldığı bir ortamda ne kadar eğlenebilirsem eğlenmeye devam ederim. ?