Hattınıza girilip, oyun için ödeme yapılması

Ncfom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, benim hattım sabit 29 tl ödemeli bir avea hattı, fakat son 3 aydır faturam fazla geliyor.
En son 96 tl geldi, müşteri hizmetlerini aradım benim hattım üzerinden 50 tl civarında oyun ödemesi yapıldığını söyledi. Sizinde başınıza geldimi? çok kötü bir durum.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
ne oyunu hangı oyunn odemesı daha once bır yerlere odeme yapmısmıydın

mseyitsahin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilerek yapıyorlar arayıp soruncada siz yapmışsınız biz burdan müdahale etmeyiz diyorlar.

Ncfom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
müşteri hizmetleri bi oyun ismi söyledi ama, kendileri yaparmı bilmiyorum, her ay böyle fatura gelecekse iptal ederim ya da hakkımı nasıl ararım bilmiyorum.

mseyitsahin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam valla söyleyin iptal edin ödemeleri gerekirse yetkili yerlerle görüşün araştırılması için bırakmıyın hakkınızı arayın bak nasıl paşa paşa ödeyecekler.

M@STER

Profesör
Reaksiyon puanı
5
müşteri hizmetleri bi oyun ismi söyledi ama, kendileri yaparmı bilmiyorum, her ay böyle fatura gelecekse iptal ederim ya da hakkımı nasıl ararım bilmiyorum.

Mh arayarak ödeme yapılan aralıkların detaylı faturasını talep edin mail yada posta yolu ile eğer telefonunuzda bulunan oyunlara girip (varsa) yanlışlıkla onay verdiyseniz otomatik olarak taksit taksit alırlar sizden bunun önlemi oyunları silin ve mh den iptal edin ama oyunların parası yansıdığı için birşey yapılamaz,ve hattınızı 3'üncü nesil uygulamara kapattırın

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bilerek yapıyorlar arayıp soruncada siz yapmışsınız biz burdan müdahale etmeyiz diyorlar.

bu kadar kolay mı sanıyorsun ? bu kadar enayi bi halkmıyız biz hayır. dikkatli olmalı müşteri.dikkatli olursan böyle birşey başına gelmez.

Ncfom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) yeğenim yapmış alışverişi benden habersiz, avea'nın suçu yokmuş.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
50 liralık oyunmu olurmuş cepte yahu :D

mseyitsahin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu kadar kolay mı sanıyorsun ? bu kadar enayi bi halkmıyız biz hayır. dikkatli olmalı müşteri.dikkatli olursan böyle birşey başına gelmez.

o kadar kolay hocam adamların müşteri memnuniyeti müşteri hizmeti diye bir anlayışı yok yani.

o kadar kolay hocam adamların müşteri memnuniyeti müşteri hizmeti diye bir anlayışı yok yani.

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Cep telefonu hattınızdan mobil ödemeyi iptal edin ilk önlem olarak. Bunu web'den kendiniz de yapabilirsiniz veya müşteri hizmetlerini de arayarak yaptırabilirsiniz. Sonra hangi oyunlar vs. detayların peşine düşün.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Mobil ödeme ile oyunlarda harcama yapmak için mesajı yolluyosunuz ssonra size onay mesajı geliyor onuda evet yazıp cevaplamak zorundasınız sizden gizli gizli birisi telefonu alıp yapıyor olabilir.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
karşı taraf sistemi kurmuş vatandaşı tıkır tıkır yoluyor kimsede bu soyguna dur diyemiyor kullandığın şebekeyi değiştirmekten başka fazla yapabileceğin birşey yok çünkü bu işte şebekede ortak biraz internette bu tip dolandırıcılar hakkında araştırma yaparsan gerçekleri görursün benimde hala bu oyuncu sahtekarlara almadığım oyunlar için 400 tl borcum var aramadığım mh. kalmadı üstelik turkcell denilen sahtekarların telefon kayıtlarını konuşmaları bana nasıl yalan söylediklerini kendilerine sunduğum halde hiç birşey yapmadılar en son dedimki ben mahkemeye gitmiyorum buyurun siz alın bunu bendende görelim hala öğlece bekliyor şebeke değiştirdim

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş adam yazmış ki yeğenim yapmış :D Yanı tamma konu kapatmıştır..Hiç okumadan yorum yapmaya devam ediyorsunuz :D Enteresann