Hat tavsiye hk

bcakirr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
iki tane hattım var ikisinde telekomda aynı kampanyaydi 12 gb 1000 dk ve 1000 sms paketi.. Bir tanesinin taahhütlü Aralık ayında doldu ve 55 TL fiyat verdiler kabuk ettim devam ediyorum.. Diğer hattımin taahhütlü 2 gün önce doldu ve 75 TL fiyat verdiler aynı hattı aynı olanaklari 55 TL ye adıma kayıtlı diğer hatta kullandığımı bildirsemde bana 2019 ve 2020 fiyatları şeklinde cevap geldi.. Ve kazıdım hattımı taşımayı düşünüyorum..

Turkcellde bakıyorum evet güzel 10 GB 49 TL diyor ama aciklama kısmında soyle bir ibare var hattınızdaki İnternet ikiye katlanıyor 12 ay taahhütunuzle geçerli. Ve 12 aydan sonra paketinizdeki İnterneti kullanmaya devam edeceksiniz demek 5 gb 49 TL oluyor 12 ay sonra paket 5gb düşecek ve zam gelip fiyat artacak.. Bu hemen hemen baktığım bütün paketler için geçerli ondan soğudum 12 ay sonra yinemi hat taşıyacağım...

Vodafone içinde çekim gücü endişelerim var müşteri hizmetleri için çok fazla şikayet geliyor ondan dolayı biraz cekinceliyim amau Turkcelin yaptığına bakılırsa Vodafone geçecek gibiyim...

40 50 TL bandında hani kampanyayı tavsiyebdersiniz

Son düzenleme:

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Turkcellde bakıyorum evet güzel 10 GB 49 TL diyor ama aciklama kısmında soyle bir ibare var hattınızdaki İnternet ikiye katlanıyor 12 ay taahhütunuzle geçerli. Ve 12 aydan sonra paketinizdeki İnterneti kullanmaya devam edeceksiniz demek 5 gb 49 TL oluyor 12 ay sonra paket 5gb düşecek ve zam gelip fiyat artacak.. Bu hemen hemen baktığım bütün paketler için geçerli ondan soğudum 12 ay sonra yinemi hat taşıyacağım...

Turkcell maalesef öyle bir hile yapıyor. 12 ay taahhüt yapınca interneti 2 katına çıkarıyor. Taahhüt bitince internet yarıya iniyor. Taahhüt bitince mecbur yeni pakede geçmek gerekiyor. Yeni paketler de kazık oluyor. Taahhüt bitmeden cayarsanız da fazla verdiği internetin parasını çok aşırı bir şekilde alıyor.

Bu yüzden hattımın birisini Turkcell'den Türk Telekom'a geçirdim. Ayrıca 12+12 (24) ay taahhüt avantajı var. Yani birinci 12 ayda ödeyeceğiniz para da ikinci 12 ayda ödeyeceğiniz para da belli. Taahhüt bitince internet yarıya düşmüyor. Turkcell gibi hileci değil en azından.

Vodafone'u bilmiyorum.

Son mesajlar