Haşema İle Denize Girdiği Için Saldırıya Uğradı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ama şimdi onlar "aydın" biz değiliz

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
İzmir'de camiye gidenlere bunlar şeytan diyerek taş atmaya da başlayacaklar sanırım. Ayrıca asker karısıyım, bana bişi yapamazsın, bense her aklıma eseni yaparım demekte ne oluyor? Sonradan görme insanlardan nefret ediyorum. Şöyle bir söz vardır bilirsiniz: çingeneye silah vermişler, ilk babasını vurmuş.

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
olur mu?ozgurluk onlara gore tek tarafli.ortaya soyluyorum su lafi da 'her insan islam fitrati uzerine dogar'

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bu konuda özden bahsedilemez. İslamiyet Türk milletinin özü değildir çünkü. Böyle konuştuğunuz için bu olaylar patlak veriyor. 2 tarafın da tek amacı toplumu birbirine düşürmek.

1400 yıl özümseyemediysek, bi 1400 yıl daha İslamla yaşar özümseriz merak etmeyin..Bu yolun alternatifi, kaçarı, sağı, solu yok...başka çıkış yolu yoq

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
asker kocanı yesinler ot beyinli karı seni :D ne derler sizin memlekette topunuz canı cehenneme :D

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
haberciler mükemmel insanlar ya.

evet fitne nasıl çıkar, çıkarılır...ihtisas yaptılar... memleket deney tahtası oldu, bizler de kobay fare..
ama basına özgürlük sonuna kadar..ne halt yerlerse yesinler..kutsal bir meslek çünkü!!(kutsal kitapları da galiba "şeytanın hileleri" kitabı)

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
İzmir'de camiye gidenlere bunlar şeytan diyerek taş atmaya da başlayacaklar sanırım.

Nasil bir zihniyettir bu, nasil oluyorda sacma sapan birinin bir lafini alip bu sekilde buyutebiliyorsun anlamak mumkun degil. Birisi kendini asan sozler soylemis diye sen kimsin de bunu bir sehre maal ediyorsun? Bir kusun nickini aldin diye onun aklina uyma.

Konyada oruc tutmadigi icin insalari dovdukeri zaman , kimse bunu muslumanlara yada konyaya maal etmedi.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Bu ülkede özellikle Kemalizm Dinine mensup olanlar hiç bir olaya İNSANi yönden bakmıyor... Onların her olaya bakışı İDEOLOJİK...

Mesele İnsan olmak meselesi

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Birisi kendini asan sozler soylemis diye sen kimsin de bunu bir sehre maal ediyorsun?
Yahu bana İzmir'i savunma. İzmir'li misin bilmiyorum ama kordon boyuna, konak sahilindeki yürüyüş yoluna, oraya buraya, nereye bakarsan bak sokak ortasında fuhuş göze çarpıyor. İzmirliler kötüdür, şehri kökten yakalım demiyorum, mutlaka iyilerde vardır. Zaten onlar da olmasa benim yakmama gerek kalmaz, merak etme. :)

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Asıl Cumhuriyet düşmanı o asker karısı... İnsanları sınıflara ayırarak bölücük yapmakta üstüne yok böylesinin, Allah' tan sayıları fazla değil. İlk defa böyle bir olay duydum, yuh artık...

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Senin gibi asker karısını allah yerin dibine batırsın inşallah!!!! ve sana aferin diyenleride..

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ne kadar islam , din karşıtı şey varsa izmir e kakıyorsunuz.
o kadının patavatsızlığını tüm şehre yüklüyorsunuz.

dini konularla içli dışlı olmadığım için amacını da bilmiyorum.
haşemalı diye , tartaklanması mantıksız ve yanlış.
asker karısı olması hiç bir şey değiştirmez.

hele o simsiyah giyinenlere gıcık oluyorum.
ninja gibi oluyorlar.
bizimde büyüklerimiz başını örtüyor.
ama amacını bilmediğim için bilmiyorum.

ama herkez özgür.
kimse bir şey diyemez.
:thumbdown:

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
1-2 hastalıklı beyinli kadının yaptığını tüm şehire yamamaya çalışıyorsunuz...
bukadar çirkef olunamaz

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yahu bana İzmir'i savunma. İzmir'li misin bilmiyorum ama kordon boyuna, konak sahilindeki yürüyüş yoluna, oraya buraya, nereye bakarsan bak sokak ortasında fuhuş göze çarpıyor. İzmirliler kötüdür, şehri kökten yakalım demiyorum, mutlaka iyilerde vardır. Zaten onlar da olmasa benim yakmama gerek kalmaz, merak etme. :)

ramazan ayında başı örtülü çimler üstünde uzanmış , öpüşenleride görüyorum abi.
onlardan başlıyalım istersen yakmaya.
sonra kendimizi yakarız biz.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235

Şimdi penguin, seninle olan linux kardeşliğimizden ötürü samimi şeyler yazacağım, sonra darılma kırılma olmasın. :)

Benim babam Aydın'lı, annem Ankara'lı ve ben İzmir'de okuyorum. Konu kimin nereli olduğu değil ama bu konu hakkındaki ortamda bulunma durumunu açıklamak için belirttim. :)

Neyse gelelim olaya, benim de ailemde kapalı insanlar var, haşemayla denize girende var. Bu ailenin baskısından mı? Hayır, kesinlikle bayanın kendi tercihinden. Ama işte bunu anlayamayan bir sürü insan var. Sen, ben ya da herhangi birisi nasıl bu habere sinirleniyorsa, senin bu yazdığına da kızacak onlarca insan var.

Herkes yasaları ihlal etmediği sürece istediği gibi yaşar, buna saygı duymak hepimizin borcu bu sebeple, Alsancak'a laf etmek, fuhuş yapıyorlar demek o kadının yaptığı ayıbın büyüklüğü kadar ayıptır. :clover:

Umarım dediğimi anlamışsındır, bu konuya yazdığım diğer mesajlarıda okumanı isterim. :)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250

15 yıldır max. 2 haftada bir izmire gelirim. sokak ortasında fuhuş yapanlar bi denk gelmedi bana. bikaç kere travesti kovaladı okadar :D
fuhuş anlayışınızı merak ettim?

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14

Ozaman sen yazdigin mesaji bir daha oku , sanirim elinde beynin arasinda koordinasyon sorunlarin var. Arti sen kimsinde neyi nasil yakiyorsun? Nesin sen? Milletin,sehrin namusunu sorgulamak sana mi kamis?

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben buna mahalle baskısı derim işte... Bu rezillerin diktatör kafalıların bu ülkeden defolması lazımki toplumsal huzur yerini bulsun...

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bu sadece piskolojik sorunu olan insanının yapacagı bir şey mesela bugün ben denizdeydim haşemalı olanlarda vardı bikinili cici kızlarda:wub: kimsede herhangi bir tepki yoktu.. paşa paşa eğlendi herkes..

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Birkaç beyinsiz insan dışı varlığın yaptığını o şehre mal etmek onlar kadar insan olmamaktır, beyinsizliktir bu kadar açık.

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bu konuda özden bahsedilemez. İslamiyet Türk milletinin özü değildir çünkü. Böyle konuştuğunuz için bu olaylar patlak veriyor. 2 tarafın da tek amacı toplumu birbirine düşürmek.
Ben İslamiyet dinene mensub olanlar için konuştum.

O olayı yapan zavallıya(insanların kişisel tercihlerine saygı duymayan için başka birşey kullanamıyorum şu an için) sorsan Müslümanım der.

Ben buraya vurgu yaptım. Yoksa işi uzatacak olduktan sonra insanlığın özüne dımdızlak yaşamaya dönmemizi konuşmamız lazım. E bu da saçma olur!

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Valla bende İzmirde yaşıyorum. Dediklerini bizzat gözlerimle görüyorum. Şimdi birileri çıkıp başörtülülerde yapıyora getirecekler işi. Ben bu durumda işin başörtülü ve açık kısmında değilim. Yaşanan ahlak yıpranması dikkat çekici olan.

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Şimdi penguin, seninle olan linux kardeşliğimizden ötürü samimi şeyler yazacağım, sonra darılma kırılma olmasın. :)

Benim babam Aydın'lı, annem Ankara'lı ve ben İzmir'de okuyorum. Konu kimin nereli olduğu değil ama bu konu hakkındaki ortamda bulunma durumunu açıklamak için belirttim. :)

Neyse gelelim olaya, benim de ailemde kapalı insanlar var, haşemayla denize girende var. Bu ailenin baskısından mı? Hayır, kesinlikle bayanın kendi tercihinden. Ama işte bunu anlayamayan bir sürü insan var. Sen, ben ya da herhangi birisi nasıl bu habere sinirleniyorsa, senin bu yazdığına da kızacak onlarca insan var.

Herkes yasaları ihlal etmediği sürece istediği gibi yaşar, buna saygı duymak hepimizin borcu bu sebeple, Alsancak'a laf etmek, fuhuş yapıyorlar demek o kadının yaptığı ayıbın büyüklüğü kadar ayıptır. :clover:

Umarım dediğimi anlamışsındır, bu konuya yazdığım diğer mesajlarıda okumanı isterim. :)

Selam keyloger. :) Benim aktardıklarım kişisel gözlemlerimden ibaret. Evet güzel söyledin, yasaları ihlal etmedikçe herkes istediği şeyi yapabilir. Ama sırf haşema ile denize giriyor diye bir bayanı itip tartaklamaya da kimsenin hakkı yok. Ne kanun buna müsade ediyor ne de büyük kesiminin müslüman olduğunu söylediğimiz toplum vicdanı. Biz nasıl mini eteklileri, sokak ortasında öpüşüp sevişenleri itip tartaklamıyorsak ve onlara zarar vermeyi şu veya bu mesleğe sahip olduğumuz için kendimize hak görmüyorsak, onlardan da aynı davranışı beklemek en doğal hakkımız. Genel olarak ifade etmek istediğim şey bu. Ayrıca yonca için teşekkür ederim. Çok naziksin. :D

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
bu gerçek yuzlessen ıyı olacak..

o tartaklanan kısı annen kardesın yada hanımın olsa ne yapardın acaba ??

O gerçekle en fazla yüzleşenlerden biriyim.Ve bu yüzleşme sonucu aynı davadan önce tutuklu olarak 12 ay (ki 17 yaşındaydım o zaman) daha sonra da hükümlü olarak 10 ay olmaz üzere toplam 22 ay cezaevinde yattım.Ve geçen hafta taş atan çocuklar düzenlemesi ile tahliye oldum.

Benim anlatmak istediğim münferit bazı olayların genelleştirilerek gerginliğin artmasının kimseye bir fayda sağlamayacağıdır.

Annem çarşaf giyiyor.Ve bu nedenle bazı ortamlarda tepki çekiyor.Bunun ne demek olduğunu çok iyi biliyorum o yüzden.Ve herhangi bir olumsuzlukta kanuni haklarımı sonuna kadar tabii ki kullanırım.Ama bunun gündeme gelmesini istemem.

Elbette ki doğrularımızı savunacağız ama bu şekilde değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar