Haşema İle Denize Girdiği Için Saldırıya Uğradı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
İzmir'de haşemayla denize girdiği için B.P. isimli bir bayan tarafından tartaklanan öğretmen Hatice Şenocak, "B.P. gözü dönmüş gibiydi. 'Hadi boğalım' şunu diyordu. Saldırıda dudağım patladı." şeklinde konuştu.
hasema-saldiri.jpg

Saldırıdan sonra üç gün rapor alan Hatice Şenocak, B.P.'nin kendisine "Örümcekler, utanmıyor musunuz denizi kirletmeye, Atatürk Cumhuriyeti'ni kirletiyorsunuz. Ben asker karısıyım, hiçbir şey yapamazsınız." dediğini aktardı. Olayla ilgili suç duyurusunda bulunan Şenocak, ruhsal olarak rencide olduğunu vurguladı. Yaşananların çocukları açısından çok büyük bir travma olduğunu kaydeden Şenocak, "jandarmanın B.P.'nin ifadesini bile alamadığına, ifade vermeye gelmediğine dikkat çekti.

kaynak

WordPress

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sanane be kadın ister haşemayla girer ister mayoyla.örümcekmiş tövbe tövbe.ulan benim annemde türbanlı anneme denk gelse böle bi kadın varyaa gerisini düşnmek bile istemem :eek:hmy:

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
516
ne hallere dustuk.bakalim daha neler duyacagiz.ozgurluge bakin

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Yıllardır İzmir'de yaşayan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki, İzmir'de bunun gibi ben asker karısıyım, asker kızıyım bize kimse dokunamaz diye çığrınan çok kadın gördüm, her seferinde tepem attı, yapacak birşey yoktu. Dokunan dokundu çok şükür. :)

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
mini etekli birine saldırıda bulunulmuş olsaydı , neler neler olurdu acaba.. bu kafaya "aferin" diyen zihniyet mi örümcek yoksa tesettürlüleri idam mı etmeli.
Hani nerde kaldı çağdaşlığınız..

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Zaten asker karısı olunca her özgürlüğe sahip oluyorsun değil mi? Allah ıslah etsin böylelerini.Benim annem de başörtüsü örtüyor bu olay annemin başına gelseydi o karıyı bi kaşık suda boğardım.Asker karısıymış.Askerin batsın senin be!

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Sazan balığını seviyorum. Muhtemelen bu haberi yapanlar da seviyor.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
asker karisiyim diyen kadin bu konuda hatali boyle sacma birsey dememeliydi. hasema ile denize girmek nasil birsey anlamadim. sauna esofmani gibi seyle denize neden girilirki. kadinlara ozel yerlerde uygun bir sekilde denize girilebilir oysa

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Allahın kodaman pigmeleri. Değil asker karısı Cumhurbaşkanı karısı olsan ne yazar , sözde demokrasi yandaşları sizi.

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
asker karisiyim diyen kadin bu konuda hatali boyle sacma birsey dememeliydi. hasema ile denize girmek nasil birsey anlamadim. sauna esofmani gibi seyle denize neden girilirki. kadinlara ozel yerlerde uygun bir sekilde denize girilebilir oysa

Hasema zaten denize girilmesi için özel bir kumaştan yapılıyor suya girdiğinde vucuda yapışmıyor vs.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Toplumu iyice birbirine tahammül edemez hale getirdiler.

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
lafa gelince kozmopolit, özgürlüklerin vede eşitliklerin yanında olduğunu savunan böyle bir yerde böyle bir şey yaşanması ne kadar üzücü

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Ne diyelim, bu özünü unutmuş (modern görünümlü örümcek beyinli) insanlara! Allah ıslah etsin.

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
kendini bir halt sanan zavallı. Allah sana verdiği o bedeni cehennemde yakacak. sanane kim neyle girerse girsin. sen önce kendine bak. kıçını başını açmayla medeni oluyorsan o zaman haklısın.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ne diyelim, bu özünü unutmuş (modern görünümlü örümcek beyinli) insanlara! Allah ıslah etsin.

Bu konuda özden bahsedilemez. İslamiyet Türk milletinin özü değildir çünkü. Böyle konuştuğunuz için bu olaylar patlak veriyor. 2 tarafın da tek amacı toplumu birbirine düşürmek.

Maqmar

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu yabancılar(!) islerini cok iyi biliyorlar. Birbirimize düsürmekte üstlerine yok.

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
1) Bütün haşema giyenleri cumhuriyet düşmanını sananlarla İzmire laf edenler arasında fark göremiyorum.

2) Olayın tarihi biraz beni kuşkuya düşürdü - özellikle kadının söyledikleriyle birleşince.

3) Asker karısı olması hiçbirşeyi değiştirmez büyük terbiyesizlik etmiş eğer sadece haşemalı diye sorun çıkardıysa...

4) Özgürlük sivil darbe değildir :)

Reaksiyon puanı
188
Biz Türkler vakt-i zamanında yıllarca farklı kültürden insanlarla beraber mutlu mesut ve barış içinde yaşamışız ama bir de şu geldiğimiz noktaya bak. Yok arkadaş bu memleketin suyu çıktı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...