Soru Harmony Os Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir

Bu konuyu okuyanlar

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Bence harmony os ios gibi bi stabilite yakalarsa baya iyi gider

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Az önce Sdn'nin videosuna bakıyordum Hakkı bey diyorki:
Tablet 5000 Tl den bir tık daha ucuz.
Fiyatınıda gösteriyorlar, 4999 TL. Dediğine hem güldüm hem de sinir olup çıktım ama inceleyeceğim yazarım sonra.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Az önce Sdn'nin videosuna bakıyordum Hakkı bey diyorki:
Tablet 5000 Tl den bir tık daha ucuz.
Fiyatınıda gösteriyorlar, 4999 TL. Dediğine hem güldüm hem de sinir olup çıktım ama inceleyeceğim yazarım sonra.
Bende izleyip oraya gülmüştüm

Reaksiyon puanı
1,768
Potırcıları taraflarına çekmek için harmony ismini koydular
Hari potır telif davası açmalı

Neyse ciddiyete dönelim :D
Huawei son çırpınışları. Adamlar eskisi gibi değil resmen bütün enerjilerini harmonyOS için harcadılar çok kan kaybettiler 30 milyon kullanıcı sayısı az
Win mobile gibi olacak sonları
Google da bu aralar gıcıklıklar yapıyor ama google ı devirmeye yetmez :) amaçları herhalde iphone gibi olmak ama olmaz ya... Olursa helal olsun ne diyim

Ama başaramazlarsa huawei nin yerini oppo ve xiaomi kapatır
Ve sonra oppo xiaomi yi de ezer geçer
Tarihe not düşelim :D

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849

Huawei son çırpınışları. Adamlar eskisi gibi değil resmen bütün enerjilerini harmonyOS için harcadılar çok kan kaybettiler 30 milyon kullanıcı sayısı az
Google da bu aralar gıcıklıklar yapıyor ama google ı devirmeye yetmez :) amaçları herhalde iphone gibi olmak ama olmaz ya... Olursa helal olsun ne diyim

Doğru ama iphone gibi bir stabilite yakalarsa bence doğrulur biraz ayrıca apk desteğide var galiba

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

sadece çin de yayınlanmasına rağmen 1 ay da 30 milyon gayet iyi bir sayı

Reaksiyon puanı
158
samsung ile google yeni bir mobil işletim sistemi üzerinde çalışıyormuş. artık android ölecek. ram konusunda bir ios olamadılar. iphone son modelinde bile 12 gb ram yok.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
HarmonyOS bence başarılı olacak şimdiden 30 milyon kullanıcı sayısına ulaştı hemde şu sıralar Android'de sıkıntılar oluyor arada Google'ın uygulamaları çöküyor.İos'da yeterince özgür bir Os değil.HarmonyOS iOS ve Android'in karışımı gibi.Ben başarılı olacaklarına inanıyorum.

Tarih;11/07/2021

Reaksiyon puanı
158

hocam huawei nin adımları sağlamki . google başka işletim sistemi üzerinde çalışıyor. üstüne windows da pc de google dan değilde amazondan apk destekleyecekmiş. google kısa süre önce android dosya uzantısını değiştireceğini söylemişti. apk değilde başka bir uzantı. şimdi aklıma gelmedi

Reaksiyon puanı
1,768
hocam huawei nin adımları sağlamki . google başka işletim sistemi üzerinde çalışıyor. üstüne windows da pc de google dan değilde amazondan apk destekleyecekmiş. google kısa süre önce android dosya uzantısını değiştireceğini söylemişti. apk değilde başka bir uzantı. şimdi aklıma gelmedi
AAD
Her dev maalesef yıkılmaya mahkum oluyor ama alphabet akıllıca davranırsa paçayı kurtarabilir

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Google de fuchsia üzerinde çalışıyormu türkçe fuşya

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Bence harmony os ios gibi bi stabilite yakalarsa baya iyi gider
Harmony os un ios gibi bir stabilite sunacağını düşünmüyorum.Diyelim ki ios kadar stabil.Bugün bizim ülkemizde bir Huawei cihazına 15000tl kaç kişi verir? O fiyatlarda iPhone almak varken aklı başında bir insan Huawei ye para vermez

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Harmony os un ios gibi bir stabilite sunacağını düşünmüyorum.Diyelim ki ios kadar stabil.Bugün bizim ülkemizde bir Huawei cihazına 15000tl kaç kişi verir? O fiyatlarda iPhone almak varken aklı başında bir insan Huawei ye para vermez
15000 tl olacağını nerden biliyorsunuz?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Google fuchsia üzerinde çalışıyor ve Google nest cihazlarına geldi. Telefon tablet iot tarafına gelmesine bir süre daha var. Harmonyos bir android çatallaması. Sonuçta bir android.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Kardeş huawei sadece amiral gemisi üretmiyor. Orta ve Giriş segment telefonlarıda var onlarada ram depolama takviyesi yaparlar uzun süre iş görür. O kadar para vermenede gerek kalmaz
Huawei nin orta ve giriş seviyesi cihazları kalite olarak rezalet.Stabilite tek kelime ile kötü.Google servisleri olmaması kullanıcı için dezavantaj.Bugün Android tarafında daha iyi alternatifler varken Huawei almak Rus ruleti oynamak gibi bir şey.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Huawei nin orta ve giriş seviyesi cihazları kalite olarak rezalet.Stabilite tek kelime ile kötü.Google servisleri olmaması kullanıcı için dezavantaj.Bugün Android tarafında daha iyi alternatifler varken Huawei almak Rus ruleti oynamak gibi bir şey.
Bu mesajı 3 yıl önce aldığım Huawei p smart ile yazıyorum hala işimi görüyor. Ara sıra kasıyo tabi ama hala yetiyo bana. ?

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Yakında değil ama ileriye odaklı Güzel yoldalar,ılerıde Amd Gıbı Meyvesını yıcekler, suan bır cok kısı ıcın sorunlu gıbi olsada aslında Bır cok bılmedıklerı özelik mevcut,Nokia gibi sonu olmayacak Huawein Bunu ılerıde Hepımız gorucez..

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Harmony os için çok hafif diyorlardı acaba huawei olmayan cihazlarıma kurabilir miyim ?