Harika Bir Forum Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Toplam 30 üyesi olan, hiç konu açılmamış bölümleri olan bir site ne kadar "harika" olabilir ki :-\

spider58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiçbir site ilk açıldığı zamanlarda 50.000 üyeyle açılmıyor. görüntüsü gayet güzel. içerik de zamanla dolacaktır. Bu site (shiftdelete)ilk günden mi bu kadar yoğun? emeğe saygı.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Başlığa bakınca ne anlıyoruz=>Harika yani tasarım, üye sayısı ve içerik bakımından 'olmuş' bir site.Açtığımızda ne görüyoruz=>emekleyen bir site

"Emeğe saygı"dan bahsedebilmemiz için konunun "yeni açtığım forum sitesi nasıl olmuş" veya benzeri bir formatta olması gerekirdi.Emek...Kimin emeği?

SDN ilk açıldığı zaman harika bir site değildi.Şimdi içeriğinin gelişmiş olması nedeniyle baştan beri dört dörtlük bir site olduğunu söyleyebilir miyiz?O yüzden ilk kurulduğu zaman değil,"şu anda" SDN'de saatlerimizi harcıyoruz.

Görüntüsü gayet güzelmiş.E o zaman şöyle renkli renkli bir site buldum orada takılalım biraz.

spider58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Netsky dedi ki:
Denizhan Dakılır dedi ki:

Harika dediğin şeyin Link'inde sorun var,sende biraz sorunlusun gibi geldi bana(inceledim biraz yorumlarını)Zaten bu yüzden profesör olmuşsun.Niye seni Mod veya Editor yapmamışlar.E tabi yüzüne söyleyemiyorlardır. :D

hakkaten çok komiksin. sona koyduğun 1 tane gülen adam az olmuş. 5000 tane koymalıydın. rahatsızmısın nesin sen. o çocuk henüz 12 yaşında ve internete merakı senden kat kat fazladır. sorunlu olan sensin.

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
elektr10, yeterli açıklamayı yapmış. KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...