Harici diski smart tv de biçimlendirdim leptop görmüyor

mustilem23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar ,
Taşınabilir hardikmi (wd element 1tb) geçen gün bir tvde hosumagiden programı kaydetmek için smart tv de (lg) biçimlendirmek zorunda kaldım.
Biçimlendirme ok kayıt ok fakat diski çıkartıp leptobabağladığımda diski görmüyor ,
leptopta sürücünün ismini değiştirmiyordu ,bilgisayarım yönet diskyönetimi bende diğer sürücülerin ismini değiştirdim ama yine sonuc 0 dedimsileyim isimsiz sürücüleri yine görmedi .

sanırım tak çalıştırı sürücüsü sılındı WD Elements 1TB2,5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBPCK0010BBK-EESN)
yardımcı olabilir misiniz daha 2 3 kere kullanmak nasıp olduilginiz için şimdiden teşekkürler...

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Wd 'nin format programı vardı kendi sitesine bir bak. Pc başına geçince yolların linki

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Harici disk takılı iken bilğisayarım sağ tık yönet, oradan disk yönetimi, oradan diski gör ve sag tık birim sil de ve tekrar sag tık yeni birim

mustilem23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
RedDevil
bu program ımı kurmam gereklıdır.

http://wdc.custhelp.com/app/answers/detail/search/1/a_id/3868

honline
Harici disk takılı iken bilğisayarım sağ tık yönet, oradan disk yönetimi, oradan diski gör ve sag tık birim sil de ve tekrar sag tık yeni birim

sil olarak yaptım ama yeni birim ekle beyaz ekrana tıkladığım da sağ tuş çalışmıyor ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir sistem ayrıldı denilen bölüm format atarken 100mb kalan bölum.

e73rAN

e73rAN.png
[/URL][/IMG]

mustilem23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamdır çözüldü cdrom aygıtının altında cıkan bolgede yenı bırım ekle deyınce oldu ,

tv de ve leptopta nasıl kullanabılırım tv dvr formatında kayıt yapıyor pc ntfs kullanıyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz.