Yardım Harddisk açılıp kapanıyor.

Bu konuyu okuyanlar

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Herkese selamlar değerli forum okuyucuları, elimde seagate 2tb'lık bir hdd var bu diski kamera sistemim için almıştım fakat bir sıkıntı çıktı 2tb olmasına rağmen 32 gb gibi gözüküyordu firmaya ulaştığımda yenisini verdiler. fakat bozuk olan ürünü istemediler. şimdi gelelim soruna diskin ufak olması sorun değil. diski bilgisayara bağladım ve açmaya çalıştım bilgisayar normal şekilde açılıyor fakat disk en başta hızlıca açılıyor fan sesi geliyor fakat sonra takılma gibi cik cik cik tarzı bir ses periyodik şekilde çıkıp disk kendini kapatıyor ve fan duruyor. acaba sorun nedir benim el ile yapabileceğim bir şey var mıdır. şimdiden teşekkür ediyorum.

Tolgahan Tosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Herkese selamlar değerli forum okuyucuları, elimde seagate 2tb'lık bir hdd var bu diski kamera sistemim için almıştım fakat bir sıkıntı çıktı 2tb olmasına rağmen 32 gb gibi gözüküyordu firmaya ulaştığımda yenisini verdiler. fakat bozuk olan ürünü istemediler. şimdi gelelim soruna diskin ufak olması sorun değil. diski bilgisayara bağladım ve açmaya çalıştım bilgisayar normal şekilde açılıyor fakat disk en başta hızlıca açılıyor fan sesi geliyor fakat sonra takılma gibi cik cik cik tarzı bir ses periyodik şekilde çıkıp disk kendini kapatıyor ve fan duruyor. acaba sorun nedir benim el ile yapabileceğim bir şey var mıdır. şimdiden teşekkür ediyorum.
sende kalan olanmı sıkıntılı

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
windowsun arama kısmından bilgisayar yönetimi uygulaması açın disk yönetimine basın
orada diskiniz gözüküyor mu gözüküyorsada siyah mı?

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
windowsun arama kısmından bilgisayar yönetimi uygulaması açın disk yönetimine basın
orada diskiniz gözüküyor mu gözüküyorsada siyah mı?
hemen deneyeyim hocam fakat bilgisayarın normal halinde gözükmüyordu
sende kalan olanmı sıkıntılı
evet hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam başlatılamadı yazan benim disk sanırım

@EFI Shell bakabilir misiniz acaba

ek olarak disk biosta hiç görünmüyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    19.1 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:

Tolgahan Tosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hemen deneyeyim hocam fakat bilgisayarın normal halinde gözükmüyordu

evet hocam

hocam başlatılamadı yazan benim disk sanırım

@EFI Shell bakabilir misiniz acaba

ek olarak disk biosta hiç görünmüyor
Harddiski Bence Tamire Götür. Ciddi Bir Sorun Var Gözüküyor.