Hannibal geri dönecek mi?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Mads Mikkelsen, Hannibal sessizliğini bozdu

f09ca917-826a-4e41-b078-e1f39abb0493.jpg


NBC kanalında ekrana gelen Hannibal dizisinin iptal kararı hayranları şok etmişti. Görünen o ki şaşıran sadece hayranlar olmadı. Dizinin başrol oyuncusu Mads Mikkelsen, Hannibal hakkında konuştu. İptal sürecinden bahsederken, hikayeye devam etmek istediklerini açıkladı.

Birleşik Krallık'ta yayın yapan Sunday Express, Mikkelsen ile konuştu. Hannibal'ın iptal edilmesi hakkında "[Bu karardan dolayı] hepimiz kızgınız. Bu delilik. Üstelik dördüncü sezon onayı alacağımıza neredeyse emindik. Asıl sıkıntılı olanlar ikinci ve üçüncü sezondu. O zamanlar dizinin devam edeceğinden emin değildik. Üçüncü sezonu bitirdiğimizdeyse yeni sezon onayı alacağımıza emindik. Bu yüzden karar hepimizi çok şaşırttı." sözlerini sarf etti.

c577dd50-a71a-42f6-bd3f-212c33444b10.jpg


Ardından Hannibal'a devam etme konusunda istekli olduğunu da "daha anlatacak hikayemiz var" sözleriyle dile getirdi. NBC dizi için iptal kararını ilk açıkladığında Hannibal'in yaratıcısı Bryan Fuller farklı alternatifleri göz önünde bulunduracaklarını açıklamıştı. Bunun için farklı online mecralarla görüşmeler gerçekleştirildi. Amazon diziyi devam ettirmek istemiş ancak Fuller'in programının doluluğu anlaşmaya engel olmuştu. Mikkelsen'e göre hikaye hala devam edebilir. Bu konudaki düşüncelerini de

"Her şey Brian'a bağlı. İşin anahtarı, tabanı, kalbi o. Bekleyip onun kariyerinde neler olacağını göreceğiz. Hepimiz biliyoruz ki hikayeye birkaç sene sonrasından devam edebiliriz. Hikayelerin içinde aralar olabilir. Hannibal'a devam edip, 'dört sene sonra' diyebiliriz. Eğer Brian isterse hepimiz devam ederiz." şeklinde ifade etti.

Şimdilik Hannibal için pek umut yok. Bu süreçte Mads Mikkelsen Men & Chicken, Doctor Strange ve Rogue One: A Star Wars Story gibi yapımlarla karşımıza çıkacak.

6PO3Bv.gif


(Ranini)
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst