Hangisi Mantıklı?

Bu konuyu okuyanlar

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
AliExpress’den ucuzluğu sayesinde iPad 8’e ürünler alacağım, ama 2 şey arasında kaldım. (O kadar zengin değiliz)
1. Seçenek Kılıf ve Apple Pencil
2. Tercih klavye ve fareli kılıf
Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Ayrıca 2. Seçenek alırsam oyunları fareli oynayabilir Miyim?

MESs¹¹

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Tabletinde ne yaptığında bağlı. Ben çok fazla çizim yapıyorum ve not alıyorum. Bu yüzden ilk seçeneği seçerdim. Fakat oyun oynayıp yazı yazıyorsan klavye, fare çok kullanışlı olacaktır.
Her oyunu oynayamazsın diye biliyorum. Android'de destek var fakat IOS'ta fare desteği daha yeni yeni geliştiriliyor diye biliyorum.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Link atar mısınız ve okuyor musunuz?
Üniversite okuyorum
Tabletinde ne yaptığında bağlı. Ben çok fazla çizim yapıyorum ve not alıyorum. Bu yüzden ilk seçeneği seçerdim. Fakat oyun oynayıp yazı yazıyorsan klavye, fare çok kullanışlı olacaktır.
Her oyunu oynayamazsın diye biliyorum. Android'de destek var fakat IOS'ta fare desteği daha yeni yeni geliştiriliyor diye biliyorum.
Her ikisi içinde ortak hangisi mantıklı?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Üniversite okuyorum

Her ikisi içinde ortak hangisi mantıklı?
Ben kesinlikle kalem öneriyorum. Fareden çok daha işinize yarar. Tabii yine notunuzu kalem yerine klavye ile alacaksanız klavye öneririm. Benim iPad sevme sebeplerimden biri de defter gibi kullanabilmemiz.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
AliExpress’den ucuzluğu sayesinde iPad 8’e ürünler alacağım, ama 2 şey arasında kaldım. (O kadar zengin değiliz)
1. Seçenek Kılıf ve Apple Pencil
2. Tercih klavye ve fareli kılıf
Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Ayrıca 2. Seçenek alırsam oyunları fareli oynayabilir Miyim?
Ben 1.olanı seçerdim.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Keyfine kalmış. Ben pen alırdım. Klavye mouse bende de var. Her yerde bulursun.
Teşekkürler ama iPad’lere özel bulunması zor diye biliyorum
Ben kesinlikle kalem öneriyorum. Fareden çok daha işinize yarar. Tabii yine notunuzu kalem yerine klavye ile alacaksanız klavye öneririm. Benim iPad sevme sebeplerimden biri de defter gibi kullanabilmemiz.
Teşekkür ederim fakat alırsam oynanabilir oyunlarda kullanabilir miyim?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Teşekkürler ama iPad’lere özel bulunması zor diye biliyorum

Teşekkür ederim fakat alırsam oynanabilir oyunlarda kullanabilir miyim?
Bildiğim kadarıyla oyunlarda mouse ve klavye desteği çok zayıf durumda.