Hangisi kapansın?

• Instagram

Kullanılan: 6 4.1%
  • Twitter

Kullanılan: 1 0.7%
  • TikTok

Kullanılan: 112 76.7%
  • Youtube

Kullanılan: 0 0.0%
  • Netflix

Kullanılan: 4 2.7%
  • Facebook

Kullanılan: 1 0.7%
  • Snapchat

Kullanılan: 5 3.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 17 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    146

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Netflix'in suçu ne ?

Eşcinsellik var :D:D :p

Şaka bir yana Netflix aslında en masumu bence hem paralı diğerlerine ulaşım ücretsiz o yüzden sıkıntı var. Netflix paralı bir platform parayı veren düdüğü çalar. Ne yapıyorsa ne istiyorsa izleyebilir. ( Ülkesini Milletini kötü gösterecek aşağılacak içerekler hariç. )
Yoksa banane insanlar eşcinsellik mi izliyor başkabirşey mi izliyor. Sadece +18 yaş olanlara üyelik satışı gelsin birde kafi bence. ( Merdiven altı satışlar yasaklansın 18 yaş altı alamasın. Ebebeyinleri aldıysada kendi istediği gibi kısıtlama yapacaksa yapsın )

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Eşcinsellik var :D:D :p

Şaka bir yana Netflix aslında en masumu bence hem paralı diğerlerine ulaşım ücretsiz o yüzden sıkıntı var. Netflix paralı bir platform parayı veren düdüğü çalar. Ne yapıyorsa ne istiyorsa izleyebilir. ( Ülkesini Milletini kötü gösterecek aşağılacak içerekler hariç. )
Yoksa banane insanlar eşcinsellik mi izliyor başkabirşey mi izliyor. Sadece +18 yaş olanlara üyelik satışı gelsin birde kafi bence. ( Merdiven altı satışlar yasaklansın 18 yaş altı alamasın. Ebebeyinleri aldıysada kendi istediği gibi kısıtlama yapacaksa yapsın )
eşcinsellikten kastın Sex Education dizisi ise dizinin konusu o hocam hem Netflix paralı bir platform ister kullanırsın ister kullanmazsın Netflix zorla sana üyelik satmıyor
Netflix'i kapatmak nedir saçmalamayın ?
Bence dediğin gibi +18 yaş üyelik gelmeli çünkü içeriklerin çoğu çocuklarla izlenmiyor bile en basitinden Breaking Bad gerçi ben o diziyi izlerken 15-16 yaşlarındaydım ama o zamanlar dizimag sitesinden izliyorduk :D

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bence dediğin gibi +18 yaş üyelik gelmeli

Aynen sadece resmi siteden üyelik satışı olsun. Alan üye +18 olsun kafi.

Böyle forumlarda ne olduğu belirsiz kodların 10-12 yaşında çocuklara satanları önüne geçseler yetecek. ( +18 birisi Parayı verdikten sonra istediğini izler sonuçta ona kimse karışamaz )

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Bence cevabım çok açık çünkü o uygulamadan nefret ettiğimi çoğu kişi bilir

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,558
Kesinlikle ama kesinlikle tik tok. Eğer tik tok diye bir çöp olmasaydı yasağa karşı olurdum. Ama maalesef tik tok beni kendimle çeliştiriyor. Lanet uygulama

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
neden birden fazla oy kullanma hakkı yok?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Kapatmak çözüm olmayacağı için iyi bir kanuni düzenleme getirilmeli. Küfürbazlar ve hakaretten ekmek yiyen troller barınamamalı.

YouTube'un kapanmasını tercih etmezdim. Hakikaten çok faydalı videolar var. Bana göre YouTube diğer seçenekler gibi değil.

Reaksiyon puanı
6,381
TikTok!!!!!!!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

TikTok kapansın yerli yolcu uçağı projesini başlatırız. TikTok kapansın millet cahillikten ve utanmamazlıktan %90 kurtulur. TikTok kapansın iyi olan her şey olur. TikTok kapansın, formula 1 aracı üretip formula yarışlarına katılırız. Yüksek teknoloji üretiriz. Kendi uzay şirketimizi kurarız, roket yaparız, fırlatma rampası yapabiliriz, bunlar için sadece TikTok'un kapanması yeterli.

Sadece şu TikTok olmasa bu karara karşı olurdum ama TikTok var diye alayı yasaklansın umurumda değil...

Aynen sadece resmi siteden üyelik satışı olsun. Alan üye +18 olsun kafi.

Böyle forumlarda ne olduğu belirsiz kodların 10-12 yaşında çocuklara satanları önüne geçseler yetecek. ( +18 birisi Parayı verdikten sonra istediğini izler sonuçta ona kimse karışamaz )
Bu konuda katılıyorum. Netflix'te 18 değil 25 yaş altı için 1 tane düzgün içerik yok, yani 18 yaşında değil yetişkin olmuş 25 belki 30 yaş altına üyelik verilmemeli. Witcher'ı biliyor musunuz bilmiyorum ama şahsen ben witcher fanıyım. Ve dizisi çıkınca inanılmaz sevinmiştim, diziyi açtım ve gördüklerim çok kötüydü. Witcher'ın bile içine etmişler. Ama o kadar kötü yapmışlar ki Witcher'ın, witcher ile alakası kalmamış. Yani o dizide neden cinselliği ön plana çıkarmışlar hala anlayamıyorum. Çünkü witcher ile 40 yıl düşünseniz cinselliği bağdaştıramazsınız.

Son düzenleme:

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Kazanan Tiktok :p
1593674967120.png

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Tiktok'un kapanması bana göre fazla tepkiye neden olmaz. Youtube, İnstigram, Face gibi platformların şuan için kapanması doğru değil. Ama hükumet muhatap görmek isterse ve içerikler konusunda hukuki düzenlemeler için hazırlık yaparsa buna da karşı çıkmayalım. çünkü Cumhurbaşkanı danışmanları da kapatmayı bizde istemiyoruz dediler.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Hepsi birden kapanmayacak düzenleme gelecek yasaya uymayanlar erişim kısıtlaması devam ederse engel ve para cezası ile karşılaşacak. Ayrıca Almanya,İspanya ve Fransada da düzenleme ceza ve yasaklar mevcut onların ülkelerinde yapınca gelişmiş ülke Avrupa ülkesi bizim ülkemizde yapılınca diktatorya mı oluyor?

mahmutyıldiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hiçbiri kapatılmasın. Düzenlensin ve denetlense yeterli bence.
önce bayanlarla karşı nasıl konuşulması gerektiğini öğren ve bayanlara hakaret edilmez. bayanlar çiçektir ve bayanlara karşı incitici ve kırıcı sözler söylenmez.

dilara hanım çok güzel bir konu açmış. ve bence TİKTOK yasaklanmalı. Zeka seviyesi düşükler için.

Reaksiyon puanı
769
önce bayanlarla karşı nasıl konuşulması gerektiğini öğren ve bayanlara hakaret edilmez. bayanlar çiçektir ve bayanlara karşı incitici ve kırıcı sözler söylenmez.

dilara hanım çok güzel bir konu açmış. ve bence TİKTOK yasaklanmalı. Zeka seviyesi düşükler için.
Banlanmış adama laf yetiştirmek kolay. Bayan değil kadın. Kadınlara neden incitici ve kırıcı sözler kullanılamaz hakedene herşey söylenir kadın erkek diye ayırmak doğru değil.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

Ne hakareti ya? Adam görüşünü bildirmiş. Hakaret, incitme falan yok.
Burada siyasi konularda öyle şiddetli tartışmalar oluyor ki. Onları görseniz küfür ediyor diyeceksiniz demek ki.

mahmutyıldiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Banlanmış adama laf yetiştirmek kolay. Bayan değil kadın. Kadınlara neden incitici ve kırıcı sözler kullanılamaz hakedene herşey söylenir kadın erkek diye ayırmak doğru değil.

insan olduğun için Seni Seviyorum kardeşim sende haklısın.

Ne hakareti ya? Adam görüşünü bildirmiş. Hakaret, incitme falan yok.
Burada siyasi konularda öyle şiddetli tartışmalar oluyor ki. Onları görseniz küfür ediyor diyeceksiniz demek ki.

sende haklısın samet kardeşim durumu güzel özetlemişsin.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Hitap sözcükleri benim için çok önemli değil istediği şekilde kullanabilir??

• Beğen
Reactions: 023
Reaksiyon puanı
6,381
Katılıyorum (Yani erkek-kadın ayırmama kısmına katılıyorum).

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
ulan bayan desek nolcak kadın desek nolcak Allah aşkına açıklayın şu saçmalığı ya!

Feminist detected.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
ulan bayan desek nolcak kadın desek nolcak Allah aşkına açıklayın şu saçmalığı ya!

Feminist detected.
Kadın demeyi ayıp olarak gören kişiler bayan demeyi tercih ediyor bu yüzden tepki çekiyor.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
kız. kadın. bayan. dişi insanoğlu. ne fark eder? :D
Bazıları bekareti simgelediğini düşünerek kadın demekten çekiniyor tüm tepkiler o yüzden ama tabi gereksiz yere bilmeden abartanlar da var