Hangi üyeyi en çok merak ediyorsunuz (Yüz yüze tanışmak açısından)

Bu konuyu okuyanlar

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Elmacık , Alengirli , amesfa falan fıstık bu böyle devam eder :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
red-bird , emelden , Şirine , bilmiş*gülücük , Alengirli , Maxxdump , Chimera , Waterboy :D yeter bu kadar :D

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
red-bird , emelden , Şirine , bilmiş*gülücük , Alengirli , Maxxdump , Chimera , Waterboy,berkin,be5te,onair,troy,amesfa ,emu,megawolt

ha bide eskiden blue.silk vardı onu:)

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Seni merak ediyorum...
Evet sen, ordaki ;)
+

Ha bide;
Çok merak iyi değildir derler... :whistling:

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
forumunun butun aktif kullanicilari bir araya gelip tanissa ve bi muhabbet ortami olussa bence burdaki kadar cok konusulacak konu bulunmaz.pekcogumuzun aklindan gecende su olur "aman bumuymus bilmis bilmis konusan, yazisini okuyanda bisi sanir" diye soyle bi ic gecirir:)
hani filmini izlemekle kitaptan okumak arasindaki fark gibi.birini biz kendi hayal dunyamizda canlandirmayla yasarken, digerinde ise canlandirilani izlemekle yetiniriz.buda onun gibi bi durum olur.
tek tek isim saymak bence eksik olur.
paylastigi bilgisi ile ve tavsiye ettigi programlar ise yarayan ,yaptigi yorumlarla bakis acimi genisleten ,butun yorumlari okunasi olan, tum arkadaslarla tanismak isterdim.

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
forumunun butun aktif kullanicilari bir araya gelip tanissa ve bi muhabbet ortami olussa bence burdaki kadar cok konusulacak konu bulunmaz.pekcogumuzun aklindan gecende su olur "aman bumuymus bilmis bilmis konusan, yazisini okuyanda bisi sanir" diye soyle bi ic gecirir:)
hani filmini izlemekle kitaptan okumak arasindaki fark gibi.birini biz kendi hayal dunyamizda canlandirmayla yasarken, digerinde ise canlandirilani izlemekle yetiniriz.buda onun gibi bi durum olur.
tek tek isim saymak bence eksik olur.
paylastigi bilgisi ile ve tavsiye ettigi programlar ise yarayan ,yaptigi yorumlarla bakis acimi genisleten ,butun yorumlari okunasi olan, tum arkadaslarla tanismak isterdim.

vay be..:whistling:

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Profilime gelip bana " SDN'yi tanıt " diyen " lanetolsunsize " nickli üyeyi merak ediyorum.. :D

Onair, TuningMert, justsetmefree, Muratcanberber, red-bird, Mavinok.ta, Alengirli, Berkin Bozdoğan, Troy, fish,
Arbalot, Elmacik, cgrszone, Kullanıcı, Nemesis, Beste, DarkLady, pesimist, Jengar, bilmiş, warkortali, Tugbagaleri ... (daha sayamadıklarım..)

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben uzun zamandır foruma pek girmediğim için pek kinseyi tanımıyorum:)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Profilime gelip bana " SDN'yi tanıt " diyen " lanetolsunsize " nickli üyeyi merak ediyorum.. :D

Onair, TuningMert, justsetmefree, Muratcanberber, red-bird, Mavinok.ta, Alengirli, Berkin Bozdoğan, Troy, fish,
Arbalot, Elmacik, cgrszone, Kullanıcı, Nemesis, Beste, DarkLady, pesimist, Jengar, bilmiş, warkortali, Tugbagaleri ... (daha sayamadıklarım..)

hehehehe bütün forumu yazsaydın radon yaa :D :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Nemesis diye biri var forumda onu cok merak ediyorum. Aynaya baksa bir gün görecek o gününü :D

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
en çok kendimi merak ediyorum :)
hiç başkasının gözünden kendimi göremedim :(

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
HerKesi merak ediyorum? ....... :;)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
hehehehehe elmacik'i ve onairi ben tanıyorumm =)

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Beni merak eden birisini merak ediyorum!Gidip alnından öpcem:p

Dipnot(ayrıca beni merak ettiğini ifade eden üylerimize bizzat CUMHURİYET ALTINI takıcam)

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
maxxdump hocam,TuningMert abim(onunla önümüzdeki senelerde buluşma planlarım var çok gizli hhehe ::D) ,stone,bilmiş*gülücük,beste sonra daha sayamadığım baya insan :)

Son mesajlar