Hangi telefonu seçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Vera Diond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar, maddi durumum yettiğince telefonlar seçtim sizde belki az çok bilgi sahibiyseniz yardımcı olur musunuz?

Sony Xpreia M2 mi?

Alcatel OneTouch IDOL 2 mi?

Samsung Galaxy S4 mini mi?

Huawei Ascend P6 mı?

sizce hangisini neye göre seçmeliyim? Dış görünüş olarak hepsine kabulüm, fakat aldıktan 2-3 ay sonra telefonda yazılım aksamaları vb. sorun en az karışalacağım telefon hangisidir. Bu telefonu alıp kullanan arkadaşlar yorum yazarsanız çok sevinirim.

Birde, fark ettim Çift çekirdek ve Dört çekirdek olarak ayrım var bunun ne gibi etkileri olur. Telefon'a uygulama, oyun vs. bunların açılıp kullanılmasında çekirdekler nasıl etkiler.

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar, maddi durumum yettiğince telefonlar seçtim sizde belki az çok bilgi sahibiyseniz yardımcı olur musunuz?

Sony Xpreia M2 mi?

Huawei Ascend P6 mı?

sizce hangisini neye göre seçmeliyim? Dış görünüş olarak hepsine kabulüm, fakat aldıktan 2-3 ay sonra telefonda yazılım aksamaları vb. sorun en az karışalacağım telefon hangisidir. Bu telefonu alıp kullanan arkadaşlar yorum yazarsanız çok sevinirim.

Birde, fark ettim Çift çekirdek ve Dört çekirdek olarak ayrım var bunun ne gibi etkileri olur. Telefon'a uygulama, oyun vs. bunların açılıp kullanılmasında çekirdekler nasıl etkiler.

Kuzenimde s4 mini var şuan memnun istediği oyunları kaldırıyor güç bakımından en iyisi huwai ascend p6 ama kalite bakımından sony derim kuzenim s4 miniyi düşürdü direkt yanlar soyuldu

Vera Diond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yorumlarınız için teşekkürler, fakat vodafone cihaz kampanyası ile bu dört adet telefondan birini alacağım, donanım bakımından samsung gibi özellik bakımında huawei ve altacal, ortası xpreia m2 diye düşünüyorum. Büyük ihtimalla sony xpreia m2 alacağım.

ali80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çekirdek sayısı önemli performans için

batus798

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Sony Xpreia M2 mi?

Huawei Ascend P6 mı?

Eğer yazılım olarak şişkinlik kasılma takılma vs isteniyorsanız stabil birşey istiyorsanız kesinlikle bütçenize uygun bir iphone alın ben en düşük iphone 5 alın ama 5s alırsanız daha iyi olur istanbul bilişimde uygun fiyatla bulabilirsiniz ip4 ordan ve sorunsuz

Vera Diond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar son olarak, Sony Xpreia M2 ile HTC ONE Desire 816 arasında kaldım , Direk neden HTC seçmedin derseniz, büyüklüğü beni korkuttu, öte yandan M2 tek elle rahat kullanılan şık bir tasarıma sahip, ama ne olursa olsun HTC özellik bakımından çok çok üstün gidip onumu almalı ne etmeli kararsızlık yedi bitirdi beni :)

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sony Xperia M2 alabilirsin.Hem Sony Z1'e benzerliği de var.Desire 816'da güzel hatta daha iyi işlemcisi falan ama hTC çerçeveleri kalın yaptığı için taşıma zorluğu yaşanabilir.Adamlar T2 Ultra ile karşılaştırma yapıyorlar.T2 U'da 5.5" ekran var.Bence ikisi de güzel telefon fakat taşıma zorluğunu aradan çıkarırsan hTC güzel seçim olabilir.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bütçeniz ne kadar?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

En fazla ne kadar arttırabilirsiniz?

Vera Diond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet arkadaşlar sonuç olarak Sony Xpreia M2 aldım, yorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler, bu arada Xpreia M2 alacaklara şunu söyleyebilirim, orta segment bir telefon için ideal fakat gelişmesi gereken donanımları var, hoparlör ve kameresı , fakat uygulama geçişleri vs. şuana kadar sıkıntı olmadı. Bu telefonu almayı düşünenler hoparlör ve kamera çok çok iyi birşey ummasın ben memnunum şahsen, bana gelip Neden GM Discovery Elite almadın diye var veyahut HTC Desire şahsi düşüncemden dolayı Xpreia Z modelini çok hoşuma gitmişti, buda bir nevi Z modellerinin Minisidir.