Soru Hangi telefonu almalıyım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Redmi xiaominjn realme de opponun alt markasidir yani bunlar goz boyamak amaçli cihazlar uretir malzemeden kısarlar tavsiyem

xiaomi mi 9 lite veya mi9 t bunlarin lensleri sony pisman olmassiniz

Webhead

Profesör
Aynen ama Samsung Galaxy A71 fiyatına göre güzel bir telefon.
fiyatını hak etmiyor 2300 falan olsa düşünülebilir bir cihaz derdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi xiaominjn realme de opponun alt markasidir yani bunlar goz boyamak amaçli cihazlar uretir malzemeden kısarlar tavsiyem

xiaomi mi 9 lite veya mi9 t bunlarin lensleri sony pisman olmassiniz
Mİ9 Lite ölü doğan bir telefon hem Mİ9T varken bu saatten sonra kimse Mİ9 Lite almaz ve benim anlamadığım bu telefonun fiyatı neden Mİ9T'den daha pahalı ?

Ali Said

Üyecik
fiyatını hak etmiyor 2300 falan olsa düşünülebilir bir cihaz derdim

Mİ9 Lite ölü doğan bir telefon hem Mİ9T varken bu saatten sonra kimse Mİ9 Lite almaz ve benim anlamadığım bu telefonun fiyatı neden Mİ9T'den daha pahalı ?
bizim hoca aldı.Pop up sevmeyenler için gayet güzel bir telefon.2100e almıştı

Khapox

Üyecik
beyler şuan ben gm5plus kullanıyorum ve redmi7 veya casper via a3plus alıcam galiba veya daha iyi bir öneriniz varsa yazarmısınız kamerası ahımşahım olmasına gerek yok gm5plus tan daha iyi çeksin yeterli bide gündüz foto çekilmiyorum akşam çekerim şimdiden teşekkürler önerileriniz için

Peki bunu burada yazdığın gibi açık seçik yazsan ne kaybedersin yeğenim? Tahmin etmiştim aslında... Mesajımın altında gizlenmiş bir notum daha vardı aslında. :)
yani ayın oynayınca felan sürekli sea dediğimiz için alışkanlık oldu

Webhead

Profesör
beyler şuan ben gm5plus kullanıyorum ve redmi7 veya casper via a3plus alıcam galiba veya daha iyi bir öneriniz varsa yazarmısınız kamerası ahımşahım olmasına gerek yok gm5plus tan daha iyi çeksin yeterli bide gündüz foto çekilmiyorum akşam çekerim şimdiden teşekkürler önerileriniz için
Redmi 7 öneririm fakat RN8 almak varken neden giriş seviyesi bir telefon alasın ki ?

stat counter