Hangi telefon

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elysi_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei P Smart 2019 64GB
General Mobile Gm9 Pro 64GB

Hangisi herkesin fikri benim için önemli.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
General Mobile güncelleme konusunda daha iyi diye düşünüyorum tabii arkadaşlarında Fikri önemli

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
GM 9 pro 2 ay öncesine kadar 1200 TL flandı şimdi 1900 TL olmuş bence o fiyatlar o telefonlara verilmez.

O fiyat bandında göz ucu ile baktında Meizu X8 gördüm alınabilecek. Ama önerim az daha çıkıp Orta seviye yeni nesil bir telefon alman olacaktır

Reaksiyon puanı
6,381
Şu an bu telefonlar 1900 tl civarı. Bunlara bu parayı vermek yerine biraz daha çıkıp redmi note 8 veya m30s bakmanzı öneririm.

Elysi_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu an bu telefonlar 1900 tl civarı. Bunlara bu parayı vermek yerine biraz daha çıkıp redmi note 8 veya m30s bakmanzı öneririm.
Babam alıcak fakat ben çok fazla yük olmak istemiyorum yani bana sadece 2-3 veya daha fazla idare edicek telefon araştırıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babam alıcak fakat ben çok fazla yük olmak istemiyorum yani bana sadece 2-3 veya daha fazla idare edicek telefon araştırıyorum
Bide bilmiyorum 2000Tl bütçe var ve ben öneri istediğimde bana gm9 ve Huawei P Smart dediler arasında çok kaldım telefon almak ne kadar zor

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Mi8 Lite önerebilirim 2000 civarı için. 2 sene oldu alalı tık demedi telefon.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
P smart 2019 kullanıyorum arayüzde herhangi bir kasma yok?
Cihazı İstinye Park AVM de elime aldım.Biraz kullanayım dedim arayüz geçişlerinde cihaz kasmaya başladı.Daha sonra cihazı yerine bıraktım bidaha da kullanmadım.P smart 2019 konusunda kimseye yalan borcum yok.

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bende huawei p smart 2018 var memnunum pie güncellemesi aldı huawei teknik destek servis konusunda çok iyi gmüşteri hizmetlerini aradığın an yardımcı oluyorlar her türlü general mobili bilmiyorum.

bnm konuya beklerim kimse gelmedi :)

Son düzenleme:

Nik_neym

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Zamanında general mobile kullanmış biri olarak(general mobile 5d kullanmıştım) huawei almanı tercih ederim ben aldığımda hiç sevmedim çünkü sürekli hata vermişti (uygulama durdu/çöktü vb.) 2 kez servise götürdüm ilkinde telefonu sıfırladılar geri getirdiler ve ben de bir şey yaptılar zannedip sevindim telefonu aldım bir süre kullandıktan sonra tekrardan hata vermeye başladı ikinci kez götürdüm bu sefer olmuştu ancak sana şunu da söyliyeyim abimin de general mobile telefonu vardı(general mobile 4) onunki hiç bozulmadı bir kez bile servise gitmemişti yani büyük ihtimalle arada sırada böyle çıkıyor o da benim başıma geldi ama senin başına da gelebilir veya gelmeyebilir onu bilemiyorum ama ben huawei almanı tercih ederim yine de sen arkadaşlarında filan huawei varsa nasıl bir telefon diye bir sor incele

Elysi_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki
Cihazı İstinye Park AVM de elime aldım.Biraz kullanayım dedim arayüz geçişlerinde cihaz kasmaya başladı.Daha sonra cihazı yerine bıraktım bidaha da kullanmadım.P smart 2019 konusunda kimseye yalan borcum yok.
Gm9 ile ilgili fikrin varmı peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki
Gm9 ile ilgili fikrin varmı peki

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Bosver gm9 pro yu falan. 2.200 e cik 6 GB ram 128 GB rom lu tcl plex al. Kamerası çok iyi ekranı da çok iyi. Batarya neredeyse redmi note 8 pro yu yakalayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...