Hangi tableti alsam?

Bu konuyu okuyanlar

Esade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, tablete çok para vermek istemediğimden iki tablet arasında kararsız kaldım, sizce hangisini almalıyım, kpss çalışıyorum test çözmek için alacağım, bir de 10" çok büyük mü gelir ekran boy en kaç cm? Aynı şekilde 8" içinde yazarsanız sevinirim. Tablet linklerini bırakıyorum,
Casper s38 Casper S38-M 8

Hometech Alfa RX10
HOMETECH Alfa 10 RX 10.1" 2GB 16GB Tablet Siyah

Yardım ederseniz sevinirim.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Selamlar, tablete çok para vermek istemediğimden iki tablet arasında kararsız kaldım, sizce hangisini almalıyım, kpss çalışıyorum test çözmek için alacağım, bir de 10" çok büyük mü gelir ekran boy en kaç cm? Aynı şekilde 8" içinde yazarsanız sevinirim. Tablet linklerini bırakıyorum,

Hometech Alfa RX10

İPad Mini 3,Mini2,S38 ,SM-T510

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İPad Mini 3,Mini2,S38 ,SM-T510
Mini 2 ve Mini 3'ü ikinci el alması gerekir, SM-T510 bütçeyi aşıyor gibi fakat SM-T290 olabilir samsung tarafında (tabletler ne kadar zamlanmış, iki ay önce kardeşime 600 TL'ye aldığım tablet 900 TL), iPad Air'de bakılabilir.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Mini 2 ve Mini 3'ü ikinci el alması gerekir, SM-T510 bütçeyi aşıyor gibi fakat SM-T290 olabilir samsung tarafında (tabletler ne kadar zamlanmış, iki ay önce kardeşime 600 TL'ye aldığım tablet 900 TL), iPad Air'de bakılabilir.
Bende ikinci el dedim :) Mini 3 güzel tablet.

Esade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu nasıl?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bende ikinci el dedim :) Mini 3 güzel tablet.
Küçük ve hafif bir cihaz fakat iPadOS'i göremedi (görseydi ikinci el olarak tam bir F/P cihazı olurdu), bence halen daha alınabilir ve halen daha iş görür bir tablet olarak, parmak izi okuyucusu olması da iyi bir artı o bütçede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu nasıl?
Biraz eski fakat giriş çıkış olarak zengin, diğer tabletler daha iyi idi.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Küçük ve hafif bir cihaz fakat iPadOS'i göremedi (görseydi ikinci el olarak tam bir F/P cihazı olurdu), bence halen daha alınabilir ve halen daha iş görür bir tablet olarak, parmak izi okuyucusu olması da iyi bir artı o bütçede.
Aynen :) Pubg Mobile kalitesi çok iyi bende vardı.

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Hometech Alfa RX10

Ne amaçla kullanacağına bağlı.

Apple iPad serisi Ofis programlarının kullanımı açısından yeterli.

Android tarafında da Ofis programlarını kullanırsın ancak yazılımcısıysan Android tarafı biraz daha esnek ve rahat hareket edebileceğin bir yer.

Android'in görebildiğim tek sıkıntısı Tablet Modu sıkıntılı, bazı programlar yatay kullanımı desteklemeyebiliyor.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982

Android tarafında da Ofis programlarını kullanırsın ancak yazılımcısıysan Android tarafı biraz daha esnek ve rahat hareket edebileceğin bir yer.

Android'in görebildiğim tek sıkıntısı Tablet Modu sıkıntılı, bazı programlar yatay kullanımı desteklemeyebiliyor.
En iyi Tabletleri Apple üretir.Cihazları uzun sürelidir ve bana göre Android'den esnektir.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910

Sıkıntı olmuyor pek, bende Galaxy Tab S2 var ve rahatça kullanabiliyorum, iPad 2'den sonra tekrardan iPad'e geçmek gibi bir düşüncem var orası ayrı.

En iyi Tabletleri Apple üretir.Cihazları uzun sürelidir ve bana göre Android'den esnektir.
Eğer aldığınız cihaz kaliteli ise fark olmuyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ben senelerce çeşitli iPad modelleri kullandım.

Kod yazmak için kullanımı rahat bir editör bulamadım..
iPadOS ile cihazlarının işlevselliğini arttırdı Apple, kod yazmak için de mobil cihazlar yerine bilgisayarları tavsiye ederim (çünkü bir klavye var ve dokunmatik panelden kat kat daha rahat).

Bizim bir arkadaşta iPad Pro var (önceki nesil, bu sene çıkan değil) ve cihazın işlevselliği telefonlardaki IOS ile uzaktan yakından alakası yok, bendeki Tab S2'den bile daha işlevsel bir tablet diyebilirim çalışma ve kullanma olarak.

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iPadOS ile cihazlarının işlevselliğini arttırdı Apple, kod yazmak için de mobil cihazlar yerine bilgisayarları tavsiye ederim (çünkü bir klavye var ve dokunmatik panelden kat kat daha rahat).

Bizim bir arkadaşta iPad Pro var (önceki nesil, bu sene çıkan değil) ve cihazın işlevselliği telefonlardaki IOS ile uzaktan yakından alakası yok, bendeki Tab S2'den bile daha işlevsel bir tablet diyebilirim çalışma ve kullanma olarak.

Açıkcası 8-9 senedir hem iPad hem de android tablet kullandım ama sonunda dediğinize geldim.

Babamn 2011'de aldığı NetBook'a Linux Mint kurdum, NetBook üzerinden kod yazmak tablete göre daha kolay gibi..

Tablet tercih etmemin sebebi ağırlıktı ama maalesef tablet tarafında aradığımı bulamadım.