Hangi sistem daha iyi, oyun performansı açısından ?

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Evet öyle de bir seçeneğim var ama genelde 2. el tercih etmiyorum sizede sorayım bu amd yi alsam yani intel ile arasında çok performans farkı var mı yani intel öneriyor herkes çünkü intel alırsam büyük ihtimal ben z490 falan alamayacağım ama amd alırsam anakart 3200 mhz olucak ondada yani sizce amd dede başka bir anakart mı almalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

max 3200 almıyor mu anakart
3600mhz e kadar alır ramleri hız aşırtması yaparsanızda sorun olmaz b450m serisine düşük mhze ram olmasında yüksek olsun sizin yararınıza olur

santanke

Asistan
O zaman sonuç olarak ben amd ye döndüm evet sadece bütçemi arttırabilirsem 600 tl lik anakartı değil 1000 tl lik anakartı almamı söylüyorsunuz değil mi geri kalan attığım ram ve işlemci de sıkıntı yok ?

kuerora

Öğrenci
Cezalı
O zaman sonuç olarak ben amd ye döndüm evet sadece bütçemi arttırabilirsem 600 tl lik anakartı değil 1000 tl lik anakartı almamı söylüyorsunuz değil mi geri kalan attığım ram ve işlemci de sıkıntı yok ?
Diğer parçaları söyler misiniz tam sistemi yani.

santanke

Asistan
Diğer parçaları söyler misiniz tam sistemi yani.
ryzen 5 3500x ve ryzen 5 2600x aynı fiyat hangisi daha iyi bilmiyorum ram olarak da adata 3000mhz 2 adet 8 gb takacaktım
size bir sorum daha olucak bunlara uygun 1000 tl ye anakart önerisini verdiniz peki daha uygun bi öneri verebilir misiniz arkadaşın dediği gibi b450m falan ? onlar uyumlu mu bunlara bi yerde okumuştum işte 2600x sonunda x var diye uymuyo falan doğrumu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ryzen 5 3500x ve rx570 için uçuk anakartlara gerek yok bnce kaliteli marka b450m serisi kartta yeter
benim konu başında attığım anakart uyumlumu bu ekran kartına ?

SDN Son Haberler

Son mesajlar