Hangi Macbook Air'ı Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

bedra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bir Macbook Air almaya karar verdim. Ancak uzun yıllar yavaşlamadan gitmesini istiyorum. Ancak bunun için Ram'in mi yoksa işlemcinin mi daha güçlü olması gerektiğini bilmiyorum. i7 işlemcili 4 gb ram olanını mı alsam yoksa i5 işlemcili 8 gb ram olanını mı alsam karar veremedim fikrinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar bir Macbook Air almaya karar verdim. Ancak uzun yıllar yavaşlamadan gitmesini istiyorum. Ancak bunun için Ram'in mi yoksa işlemcinin mi daha güçlü olması gerektiğini bilmiyorum. i7 işlemcili 4 gb ram olanını mı alsam yoksa i5 işlemcili 8 gb ram olanını mı alsam karar veremedim fikrinizi bekliyorum.
Teşekkürler.
zaten ram yükseltilebiliyor bende MacBook Pro var ramini kendim 8gba yülseltmiştim,i7 işlemcili olanı al .uzun yıllar sorunsuz kullanırsın.
sormak istediğin birşey varsa sorabilirsin başka

bedra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Macbook Pro'da yalnızca ram yükseltiliyor diye biliyorum ben Macbook Air alacağım sanırım Air'da daha değişiklik yapılmıyordu.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
ben de bu aralar macbookları inceliyorum
macbook pro retina display ve macbook air lerde memory sonradan değiştirilemiyor
macbook pro nun eski modellerinde ve retina display olmayan modelde memory yükseltilebiliyormuş
o sebeple alırken kesenin azını açmak gerekiyor diye düşünüyor.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Macbook değilde ben direk iMac alacağım benim için daha iyi olacak ama sanırsam i7 alıp kendin ramini arttırabilirsin

bedra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef Macbook Air'da sonradan değişiklik yapılamıyor.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
şunu söyleyeyim birde zaten mac osx isletim sistemi stabil olduğu için ram gerekli olmuyor aşırı.ben üst sınıf video düzenleme yazılımları falan kullandığım için yükselttim rami

bedra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir sonuca bağlayamadık yani hangisini almalıyım sizce?