Anket Hangi Laptopu Almalıyım ?

Hangisi ?

• Lenovo IdeaPad(İntel)

Kullanılan: 1 14.3%
  • Lenovo IdeaPad(Ryzen)

• Lenovo Legion 5

• Acer Nitro 5

Kullanılan: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Batu-Han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Batu-Han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun oynamayı düşünmüyorsanız gaming bir laptop almanıza gerek yok. Şarj konusunda üzerler çünkü. Aslında MacBook Air baya iyi olur sizin için. Windows tercih etmek istiyorsanız kesinlikle bu ürüne bakın derim.
Kasası kaliteli. Ekranı iyi. İşlemcisi güçlü. Pili iyi gidiyor ve boyutuna göre hafif.
TN olması ve 60hz olması beni düşündürüyor ama tasarımı çok hoşmuş hocam.Çoğunlukla evde oluyorum,prizde kullanırım laptopu ama gamingler 3-4 saat götürür mü pilde merak ediyorum (üniversiteye götürmek gerekiyor arada)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
TN olması ve 60hz olması beni düşündürüyor ama tasarımı çok hoşmuş hocam.Çoğunlukla evde oluyorum,prizde kullanırım laptopu ama gamingler 3-4 saat götürür mü pilde merak ediyorum (üniversiteye götürmek gerekiyor arada)
TN değil hocam IPS. Hepsiburada yanlış yazmış MSI resmi sitesinden bakabilirsiniz. Yüzde 99 sRGB ve yüzde 72 NTSC renk değerlerini TN ile sağlayamazsınız zaten. Oyun oynamıyorsanız 60 Hz olması çok önemli değil zaten. Gaming laptoplar 3-4 saat götürür evet ancak oyun oynamıyorsanız ağır ve kalın bir cihaz taşımanın anlamı yok bence.

Batu-Han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TN değil hocam IPS. Hepsiburada yanlış yazmış MSI resmi sitesinden bakabilirsiniz. Yüzde 99 sRGB ve yüzde 72 NTSC renk değerlerini TN ile sağlayamazsınız zaten. Oyun oynamıyorsanız 60 Hz olması çok önemli değil zaten. Gaming laptoplar 3-4 saat götürür evet ancak oyun oynamıyorsanız ağır ve kalın bir cihaz taşımanın anlamı yok bence.
IPS olması sevindirdi.Dediğiniz gibi hafif olması da avantaj.Teşekkürler,bu cihaz da listeme girdi.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
oyun oynanmayacaksa eğer macbooktan başka seçenek yalan