Hangi Kulaklık?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba,
Kablosuz kulaklık alacağım. Pek beklentim yok. Sadece video falan izleyeceğim. 3 kulaklık arasında kaldım; Haylou GT 1, GT 1 Pro veya GT1 Plus. Ben özellikleri bakımından GT 1 Pro'yu beğendim. Fakat yine de sormak istiyorum. Siz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
GT1'i kullanıyorum, öneririm. Bir üst modele çıkacaksanız QCY T5'e bakın derim.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
Kablosuz kulaklık alacağım. Pek beklentim yok. Sadece video falan izleyeceğim. 3 kulaklık arasında kaldım; Haylou GT 1, GT 1 Pro veya GT1 Plus. Ben özellikleri bakımından GT 1 Pro'yu beğendim. Fakat yine de sormak istiyorum. Siz
bu konuyu görmem çok iyi oldu.kullanan arkadaşlar bassları konusunda bilgi verebilir mi.jbl c100 kullaniyorum bu ikisini kullana varsa ses karşılaştırması yapabilir mi.not pro modelini almayı planlıyorum

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
GT 1 Plus daha iyi ama ben şahsen top tasarımlardan rahatsız oluyorum film izlerken falan QCY T5 yapısı olarak daha rahat ettirebilir.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
teşekkür ederim.soru yağmuruna tuttum. hiç kablolu bir kullaklıkla kıyasınız yok mu.ben çok kablolu kulaklık kullandım.beats,jbl,urbanears v.b

PC için kullandığım Sony kulaküstü kulaklığım bulunuyor. Mikrofon dışında GT1'in gerisinde. Müzik dinlerken GT1 çok daha başarılı.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
teşekkür ederim.soru yağmuruna tuttum. hiç kablolu bir kullaklıkla kıyasınız yok mu.ben çok kablolu kulaklık kullandım.beats,jbl,urbanears v.b
Bu fiyat bantlarında alınabilecek kablolu kulaklıklar genel itibariyle daha iyi performans veriyor. Ancak bu cihazlarda kablosuzun rahatlığıyla açığı kapatıyor, performansı da üzmüyor. Böyle düşünebilirsin.
Arkadaşa sormuşsun ama ben de deneyimimi paylaşmak istedim, kendisi de yanıtlayacaktır.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
ortalama bir kablolu kulalığın sürücüsü(bendeki jbl c100 ün) 9mm imiş.bu kulaklığın(haylou gt1 pro)sürücüsü 7.2mm.haylou 110db ses verirken c100 on göre 100db ses veriyor.sayısal değerler bu.yaani benim gibi çok dikkatli değilseniz farketmezsiniz bile. pro modeli ortalama bir kablolu kulaklığın sesini veriyor.equlaizer kullanarak tiz ve bass oranlarını değiştirebilirsiniz.iyi forumlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba,
benim 2 arkadaşım kullanıyor.ses konusunda yeterli diyorlar.konforluymuş.pek detay veren yok hiçbir laf alamadım.youtubede 1-2 inceleme izleyince ortalama bir fikir oluşuyor kafanızda.sokağa çıkma yasağı bitince sipariş vereceğim pro modelini.isterseniz bekleyin elime ulaşınca detaylı yorum bırakırım

Son düzenleme: