Hangi Kampanyalardan Haberdar Olmak İstersiniz?

Hangi Kampanyalardan Haberdar Olmak İstersiniz?

• Giyim

Kullanılan: 3 4.8%
  • Market

Kullanılan: 1 1.6%
  • İnternet

Kullanılan: 8 12.9%
  • Telekomünikasyon

Kullanılan: 1 1.6%
  • Teknolojik ürün

Kullanılan: 49 79.0%
  • Ulaşım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    62
  • Anket kapatılmış .

ALPARS

Profesör
Moderatörü olduğum ''Kampanyalı/İndirimli Ürünler'' kategorisinde en çok hangi kampanyalardan haberdar olmak istersiniz?

REDFOKS

Rektör
Bu olay kişinin ihtiyacına göre değişir genel kampanyaların dışında mobil cihazlardaki çarpıcı indirimler ilgimi çekerdi mesela :)

Paramore

Dekan
İnsanlar bugünlerde en çok akıllı telefon satın alıyorlar ve bu istekleri bu yönde olacaktır.
Öncelik olarak kesinlikle akıllı telefonlar ve tabletler. Sonrasında da Led Tv'ler, DSLR fotoğraf makinaları ve oyun konsolları indirime girdiklerinde çok rağbet gören ürünler.

oslun

Dekan
bana da markafoni , trendyol gibi sitelerin kampanyaları ilgi çekici gelir mesela :D o yüzden biz ortaya karışık yapalım :D

pricefly

Asistan
Kampanyalı olan bi telefon arıom 700 liralık falan %40 falan indirimli 700 e almaya çalışıcam bi tane

dadaist

Profesör
teknolojik ürün. çok fazla site olduğundan benzer ürünün indirim fırsatları varsa da kaçırıyoruz. ben en çok nette teknolojik ürün satın alıyorum. ha bu ara epey açıldım. yeni dalga ne zaman olur bilmem de. benim tercihim teknolojik ürün. mümkünse de ürüne ait yan ürünler daha ilgimi çekiyor.

Son mesajlar