Hangi İSS Seçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

sd1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet sorum açık hangi İSS (İnternet Servis Sağlayıcısı) seçmeliyim? Şu an TürkTelekom kullanıyorum. Değiştirmeli miyim kalmalı mıyım? Değiştirirsem hangi firmaya geçmeliyim? 1 ayım kaldı taahütümün bitmesine.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Alt yapınızı bilmeden yönlendirmek yanlış olur, mesela 16 mbps destekliyorsa alt yapınız telekoma kalın. Yüksek hızlara çıkabilirseniz Netspeed millenicom yada türknete bakın.

sd1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Alt yapınızı bilmeden yönlendirmek yanlış olur, mesela 16 mbps destekliyorsa alt yapınız telekoma kalın. Yüksek hızlara çıkabilirseniz Netspeed millenicom yada türknete bakın.
Netspeed Max 85Mbps, TurkNet ve diğerleri max 75Mbps yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknet yada milenicum.
TürkNet kullanıcısı iseniz bir sorum olacak. Müşteri destek hattı yokmuş sanırsam online işlem üzerinden arıza kaydı oluşturuluyomuş, yani iletişim sadece yazılı bir şekilde mi oluyor.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681

TürkNet kullanıcısı iseniz bir sorum olacak. Müşteri destek hattı yokmuş sanırsam online işlem üzerinden arıza kaydı oluşturuluyomuş, yani iletişim sadece yazılı bir şekilde mi oluyor.
Öyle duyduğuma göre :)

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

4 aydır türknet kullanıcısıyım evet, müşteri hizmetleri diye birşey yok, türknetin online işlemler programı üzerinden yazışarak iletişim kuruyorsunuz.

sd1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
4 aydır türknet kullanıcısıyım evet, müşteri hizmetleri diye birşey yok, türknetin online işlemler programı üzerinden yazışarak iletişim kuruyorsunuz.
Peki iletişim kurmak kolay mı yoksa uğraştırıyor mu? Biraz çok soru soruyorum ama :D

sd1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Malesef memleketim karabük :) burada da altyapılar biraz sıkıntılı şu an bulunduğum bölgede bunu bulduğuma şükür ediyorum :D

TürkNet'e geçersem eğer size ulaşayim :D davet kodunuzu alayım
Ben kullanmıyorum @Yasiin kullanıyor kullanan tanıdıklarımın dediklerine göre yazdım bende bitsin taahhüt kurtulcam TT'den.

sd1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
O zaman ben yasin beyden aliyim ne de olsa adaşız :D

Siz de benden alırsınız :)
Eğer alt yapınız sıkıntılıysa hiç bulaşmayın türknete.

Peki iletişim kurmak kolay mı yoksa uğraştırıyor mu? Biraz çok soru soruyorum ama :D
Evet iletişim kurmak çok zor bir problem olduğunda kanser olma derecesine geliyorsunuz, oim üzerinden adam akıllı yardım etmiyorlar dh forum üzerinde daha çok ilgileniyorlar.