Hangi işletim sistemini kullanıyoruz?

Hangi sistemleri sürekli olarak kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    47

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Arkadaşlar 6 ay önce troyun açtığı benzer ankette windows kullanıcısı kadar linux kullanıcısı oy kyllanmış şaşırtıcı ve ayrıca sevindiriciydi :) bu 6 ayda neler değişmiş kim hangi işletim sistemini kullanıyor merak ettim. Katılımınız bekliyorum :)

Birden fazla şıkkı işaretleyebilirsiniz.

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya bu kadar saçma anket olabilir mi arkadaşlar

Windows 95-98-Me-2000
Windows XP
Windows Vista
Ubuntu
Pardus
Fedora
OpenSuse
Symbian
Windows Mobile
IphoneOS

ya abi ya bilgisayar işletim sistemlerini yaz. yada ben bir sürü işletim sistemi biliyom bunu forumda anket açarak havamı atayım diye saçmalık duruma dönüştürme..

symbian koymuş ne alaka?
windows mobile :D ne alaka????
iphoneos ne alaka :D

lütfen açtığımız anketlerin seçenekleri alakalı olsun yada anket değil ben şu platformlarda şu işletim sistemlerini biliyorum de.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
ya bu kadar saçma anket olabilir mi arkadaşlar

Windows 95-98-Me-2000
Windows XP
Windows Vista
Ubuntu
Pardus
Fedora
OpenSuse
Symbian
Windows Mobile
IphoneOS

ya abi ya bilgisayar işletim sistemlerini yaz. yada ben bir sürü işletim sistemi biliyom bunu forumda anket açarak havamı atayım diye saçmalık duruma dönüştürme..

symbian koymuş ne alaka?
windows mobile :D ne alaka????
iphoneos ne alaka :D

lütfen açtığımız anketlerin seçenekleri alakalı olsun yada anket değil ben şu platformlarda şu işletim sistemlerini biliyorum de.

valla arkadaşım hepsini tek bir ankette topladım ben mesela aynı anka xp, ubuntu kullanıyorum bunun yanında telefonumda symbian kullanıyorum bunların hepsini tek bir ankete koydum ayrıca birden fazla şeçenek işaretleme hakkı koydum hava atmak gibi bir amacım yok benimkisi sadece merak bende en az senin kadar biliyorum mobil aletlerin sistemleriyle diğer sistemlerin farklı olduğunu tek bir ankette toplamak istedim sadece beğenmediysen oy kullanmaya bilirsin. Daha oradakilarden başka gözüm kapalı en az 20 sistem adı daha sayarım sana... Ne desem başka bir şekilde anlayacağın için daha fazla uzatmıyorum...

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi

@erenua78
ubuntu kullanıyorum arkadaşım ancak içinde virtual box adlı yazılımla xp'de kurulu lazım olursa o şekilde açıp kullanıyorum.

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben tek şık işaretledim(Vista),birden fazla işaretleneceğini fark edemedim.Sanal makinada XP ve Ubuntu kurulu.Cep telefonunda da Symiban.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
sanırım hala xp açık ara önde gidiyor vista taraftarı azalmış ancak gördüğüm kadarıyla geçen yıl aynı zamanda çok ateşli taraftarları vardı vistanın :)

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Xp kullanıyorum ama PARDUS' un geliştirilmesinden yanayım.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
VistA kullananların sayısı epey varmış...Forza Vista...:)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
VistA kullananların sayısı epey varmış...Forza Vista...:)
Bence vista kullananların çoğu aldıkları sistem vista kurlu geldiğinden ve değiştirmekle uğraşmadıklarından vista kullanıyorlar =)

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bence vista kullananların çoğu aldıkları sistem vista kurlu geldiğinden ve değiştirmekle uğraşmadıklarından vista kullanıyorlar =)
Bilgisayarı aldığımda FreeDos vardı.Orjinal Vista bulana kadar,orjinal XP kullandım(MSDN Academic Alliance'tan indiriyorum) :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Windows XP.......

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
düne kadar windows 7
bu gün itibarıyla xp :(
sağolsun EPSON :p

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
düne kadar windows 7
bu gün itibarıyla xp :(
sağolsun EPSON :p

bence zaten daha kararlı sürüme geldiği duyurulmamış! (bakın sadece duyurulmasından bahsediyorum çünkü ben kararlı bir windows hiç göremedim daha :D ) kullanmakta pekte mantıklı değil ne zaman niye çöker neye ne diye tepki verir hiç belli olmaz çünkü :)

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
cep işletim sistemleri ne alaka burda elma armut birbirine karışmış

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Vista 64 bit kullanıyodum ama beni sinir küpü yapıp xp 'ye tekrar geçmemi sağladı

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
64 bit vista kullanıyordum yakın geleceğe kadar ama crack sorunu yaşadığım için. xp ye geçmek durumnda kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...