Hangi İşletim Sistemi

Hangi işletim sistemini seçersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    135

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chimera

Dekan
Emektar
xp kullanıcısıyım ama linux kullanmışlığımda vardır o yüzden ikisinide oy kullandım :)

akifsever

Asistan
linux veya mace antivürüs kurmanıza pek gerek yok tabi bunlar popüler olmaya başlıyor ama antivürüs kurmamanız bile sistem gereksinimlerini yararına.

AtakaN

Doçent
kullanıcı sayısıyla vırus sayısı dogru orantılı
ne kadar cok kulanıcısı olan bır sıstem olursa o kadar onu cokertecek sıstemler kuruluyor

tonce

Profesör
Emektar

XP kullanıyorum ancak herzaman pardus'a geçmek için fırsat kolluyorum. ;) Herzaman bütün bilgisayarlara PARDUS PARDUS PARDUS. ;) Anket için teşekkürler.

AtakaN

Doçent
herkes pardusa gecmeyı dusunuyor bende gecmeyı dusunuyorum acıkcası bır kac tereeddutum vardı artık pek yok. shıftdelete.net pardus ıcın bır ozel haber yaspa ne guzel olcuak D:

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Windows Vista ve PArdus dedim ben ama benim seçimim biraz daha farklı. Editör olduğum için son teknolojiyi takip etmem lazım o nedenle Vista.

Pardus da inanılmaz gelişiyor ve çok fazla seçenek sunuyor. O nedenle bir hakkım varsa onu da Pardus olarak kullandım.

elektr10

Profesör
Pardus da bir linux versiyonu değil mi. :p

Ben ubuntu kurdum ama yaptığım bi yanlışlık yüzünden verilerim kaybolmadı ama xp'yi kullanamıyorum. :'(
Şu an ubuntu'dayım ve xp'nin yokluğunu henüz hissetmiyorum :)

prenslui

Doçent
ben size bişey diyeyim mi. VİSTA şaşmayın. ben şaşdım bugün tövbe ettim. hiç mi hiç güzel değil. beğenmedim.

tonce

Profesör
Emektar
aklayarar dedi ki:
XP bile daha adam olamamısken neden üst versiyonlara geçeyim ki ;)

Katılıyorum kardeşime Windows kullanıyorsan eğer XP şuanda en akıllıcası. Eğer dediğim gibi daha önce oyunfelan oynanmıyorsa bilgisayarda PARDUS: ;)

RedPlanet

Öğrenci
Şu an makinemde Windows Xp, Pardus , Ubuntu Kurulu çoğunluk pardus kullanıom diyebilirim
Bilgisayar tam üçü bir arada tadında ;)

elektr10

Profesör
RedPlanet dedi ki:
Şu an makinemde Windows Xp, Pardus , Ubuntu Kurulu çoğunluk pardus kullanıom diyebilirim
Bende de aynen ama xp'yi kullanamıyorum.Nedeni de "First primary partition"a kurulmalıymış ve benim xp o partitionda değilmiş.Sen nasıl kullanıyorsun xp'yi.
Xp D'deydi.Ondan bi parça kesip ubuntu kurdum ondan sonra xp kayıplara karıştı.
Bi zahmet açıklar mısın nasıl yaptığını ::)

RedPlanet

Öğrenci
elektr10 dedi ki:
RedPlanet dedi ki:
Bende de aynen ama xp'yi kullanamıyorum.Nedeni de "First primary partition"a kurulmalıymış ve benim xp o partitionda değilmiş.Sen nasıl kullanıyorsun xp'yi.
Xp D'deydi.Ondan bi parça kesip ubuntu kurdum ondan sonra xp kayıplara karıştı.
Bi zahmet açıklar mısın nasıl yaptığını ::)

Hepsi Bir HDD değil İki tane HDD var bir tane 80Gb diğeri 250Gb Harddisk var 80Gb da Windows, 250Gb da PArdus ve ubuntu kullanıom iki tane Harddisk olunca rahat oluoo ;)

El Padrino

Dekan
Emektar
linux işletim sistemi mi?hep goruorum ama ne oldugunu bilmiyorum.pardus la linux hep birlikte anılıo...bende linux u pardusun bi parçası zannediyodum!!! ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler