Hangi İpad Modelini Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

enis1628

Asistan
Reaksiyon puanı
114
6000 7000 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni ipad airlar türkiyeye ne zaman gelir ?

Reaksiyon puanı
6,381
6000 7000 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni ipad airlar türkiyeye ne zaman gelir ?
IPad Air 4 öneririm.

(Rengi illa seçmek gerektiği için seçtim, 256GB model 7200 TL)

• Beğen
Reactions: STB

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
İpad air 4 öneririm

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yes diyerek başına bela aldı
Yakında soyu Türklere dayandırılır. ????

Reaksiyon puanı
6,381
bana bu kadar hafıza gerek yok
Açıkçası öyle demenizi tavsiye etmem. Eskiden 16GB bana yetiyordu, şimdi 64GB yetmiyor. Eskisi ile her şey aynı olmasına rağmen. İki dosya 2-3 GB olabiliyor.

Yani bir şekilde o hafıza illa ki doluyor. Siz fark etmeden yarısı çoktan bitmiş olabiliyor. Almışken 256GB almanızı öneririm.

Ha kesinlikle fazla olduğunu, kesinlikle artacağınız düşünüyorsanız 64GB model var bir de. 5800 TL.

LalaPapa

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Sadece ipad için bütçeniz bu ise Air 4 mantıklı olan.

Air 4 hem görünüş, hem işlemci hem ekran hem giriş-çıkış portu gibi birçok yeni ve daha günümüze uygun teknolojileri barındırıyor. Daha uzun ömürlü ve daha rahat bir kullanım sunuyor.

Ancak eğerki siz kalem, kılıf ta almak istiyorsanız ipad modelini air 3 e çekip klavye ve kalemde alabilirsiniz.

Air 3, 2 sene öncesinin işlemcisi ve saf ipad modellerine göre daha iyi, pro modellerine göre ve air 4 e göre daha kötü ekrana ve ekran kasa oranına sahip. Tabiki her türlü saf ipad serisinden iyi, günümüz için oldukça yeterli bir tablet.

Bana göre Ipad leri diğer tabletlerden ayırıp özel kılan şey aksesuarları. Klavye ve kalem bu cihazları bambaşka yapıyor. Eğerki sizin için air 4 ile air 3 arasında ciddi rahatsız eden veya sevmediğiniz bir durum yoksa Air 3 +kalem+klavye yapmanızı tavsiye ederim. Eğer bütçeniz yetiyorsa veya diyorsanız ki zamanla ben bu tablete daha çok para veririm sorun değil derseniz o zaman Air 4 ü şimdi alır, klavye ve kalemi daha sonra da alabilirsiniz. Tabiiki teknolojik aletlerde bütçeden sonra gelen en önemli şey güncelliğidir.

Eğer daha ayrıntılı şekilde ne yapmak istediğinizi, bu tableti almaktaki amacınızı, planlarınızı, bütçe esnekliğinizi anlatırsanız daha fazla yardımcı olmaya çalışırız.