Öneri Hangi Görünüşü Almaliyim (Skin)

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Arkadaslar sizce ne yapmaliyim 75 Tl gibi bir param var lol wild riftte hangi kostumu almaliyim oynamayi sevdigim karakterler:yasuo darius fizz ama bu dediklerimden en cok yasuoyu seviyorum 1k ustalik puanim var altin 1 im yada 30 Tl lik cigkofte soyleyip kalan parayi da pubg mobile mi yatirayim Royal pass
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yasuo kostumu olarak kod adi yasuo ve jeton dusmani arasinda kaldim para yetse yuce kral garen almak isterdim her ne kadar garen oynamasamda (pc de garen mainim pc de yuce kral var)
Sizce kod adi mi jeton dusmani mi

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Yani, gerçekten kendinizi almak zorunda hissediyorsanız Kod Adı yerine Jeton Düşmanı Yasuo'yu tercih edebilirsiniz. İkisine de Youtube üzerinden inceleme çekilmiş olmalı, oralardan da inceleyebilirsiniz. Ben görselliğini daha çok sevdiğim için Jeton Düşmanı Yasuo'yu tercih ederdim. Kod Adı Yasuo'da bildiğim kadarıyla fazladan seslendirme var, Jeton Düşmanı Yasuo'da var mı hatırlamıyorum.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Eğer çok istiyorsan jeton düşmanı iyidir. Veya kod adı da seçilebilir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Eğer çok istiyorsan jeton düşmanı iyidir. Veya kod adı da seçilebilir.
Hocam olmazsa olmazim değil mesela 30 TL sıne çiğköfte yaptırıp kalan parayada pubg mobile RP alabilirim ama pubg mobilede pek para yatırmak istemiyorum sadece kuzenlerle oynarsak giriyorum ama wild Rıft e kendi isteğimle giriyorum ve mainim Yasuo Yasuo oynamayı seviyorum biraz daha zevk katsın diye yatırmak istiyorum ve etkileyiciler.
İşte bende jeton düşmanı ve kod adı arasında kaldım baktığım birkaç videonun kalitesi kötü tam anlaşılmıyor

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Hocam olmazsa olmazim değil mesela 30 TL sıne çiğköfte yaptırıp kalan parayada pubg mobile RP alabilirim ama pubg mobilede pek para yatırmak istemiyorum sadece kuzenlerle oynarsak giriyorum ama wild Rıft e kendi isteğimle giriyorum ve mainim Yasuo Yasuo oynamayı seviyorum biraz daha zevk katsın diye yatırmak istiyorum ve etkileyiciler.
İşte bende jeton düşmanı ve kod adı arasında kaldım baktığım birkaç videonun kalitesi kötü tam anlaşılmıyor
Bence kod adı daha iyi ama zevkler ve renkler tartışılmaz.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Hocam ikisiyle alakalı bir video atar mısınız kaliteli olsun ben baktım pek kaliteli yok

kod adı

jeton düşmanı

Ayrıca attığım videoları paylaşan kanal çok iyi yapıyor bu videoları diğerlerine de bakabilirsin.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Bence Wild Rift için kostüm almak mantıksız. Zaten çok kostüm yok, oyun görevlerle vs. sürekli sandık, ödül veriyor diye biliyorum. (tabii değişmediyse)
6 yıldır oynuyorum ilk 2-3 yıl deli gibi oynuyordum. Ona rağmen sadece 32 kostümüm var 22 tanesi en ucuzlardan. O yüzden pek güzel skin beklememek gerek sandıklardan.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Bence Wild Rift için kostüm almak mantıksız. Zaten çok kostüm yok, oyun görevlerle vs. sürekli sandık, ödül veriyor diye biliyorum. (tabii değişmediyse)
Değişti o ödül olayı fazla oynayınca görevlerle mavi öz veriyor kostüm verme olayı da mavi poro biriktikce rastgele veriyor mavi poro biriktirmeye çok zor ve çok kostüm var hemde çok

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
6 yıldır oynuyorum ilk 2-3 yıl deli gibi oynuyordum. Ona rağmen sadece 32 kostümüm var 22 tanesi en ucuzlardan. O yüzden pek güzel skin beklememek gerek sandıklardan.
Oyun geçen sene çıktı :D ?
Değişti o ödül olayı fazla oynayınca görevlerle mavi öz veriyor kostüm verme olayı da mavi poro biriktikce rastgele veriyor mavi poro biriktirmeye çok zor ve çok kostüm var hemde çok
Bence para vermeye gerek yok ama yine de sen bilirsin.
Baktım kostümlere senin için, ikisi de destansı. LoL’deki gibiyse özel replikleri yok. Yasuo’nun efsanevi kostümlerini bekleyebilirsin almak istiyorsan.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589

Baktım kostümlere senin için, ikisi de destansı. LoL’deki gibiyse özel replikleri yok. Yasuo’nun efsanevi kostümlerini bekleyebilirsin almak istiyorsan.
6 senedir lol pc yi oynuyorum. Pek farkı yoktur diye dedim.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104

Riot gamesin genel seyi belli normal lolden bahsetmis yani sansi dusuk hocam beklemeye gerek yok diye dusunuyorum gelene kadar o parayi harcayabilirim
ALLAHIN izniyle burslulugu kazanirsam da efsanevi alabilirim son 3 yilin bursluluk sinavlarini cozdum 8.sinif olanlari. 3 unde de iyi sonuc aldim pek yeni nesil yoktu son 3 yilin 8.sinif bursluluklarinda ama 7.sinif burslulukta yeni nesil cikmisti diye hatirliyorum

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Riot gamesin genel seyi belli normal lolden bahsetmis yani sansi dusuk hocam beklemeye gerek yok diye dusunuyorum gelene kadar o parayi harcayabilirim
ALLAHIN izniyle burslulugu kazanirsam da efsanevi alabilirim son 3 yilin bursluluk sinavlarini cozdum 8.sinif olanlari. 3 unde de iyi sonuc aldim pek yeni nesil yoktu son 3 yilin 8.sinif bursluluklarinda ama 7.sinif burslulukta yeni nesil cikmisti diye hatirliyorum
Evet kostümlü oynamak güzel ama mesela başka bir oyun almak, veya başka bir ihtiyacın varsa onu yapmak daha önemli. Başka bir ihtiyacın yoksa kostümü alabilirsin, veya rp yi yatırıp beklersin kostüm gelir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Evet kostümlü oynamak güzel ama mesela başka bir oyun almak, veya başka bir ihtiyacın varsa onu yapmak daha önemli. Başka bir ihtiyacın yoksa kostümü alabilirsin, veya rp yi yatırıp beklersin kostüm gelir.
Hocam ALLAHIN izniyle bilgisayar alacagim zaman oyun oynayabilirim zaten genelde oynadigim oyunlar ucretsiz parayla oynamak istediklerim 70 80 Tl degil o yuzden oyun almadim
Kostum beklemekte pek birsey yapmaz zaten klstumlerin genel fiyati belli 525 olanlaar 725 olanlar 990 olanlar 1325 olanlar ben 1050 aliyorum buna istersem 2 tane kotu kostum istersem 1 tane iyi kostum alabilirim birde yasuonun destansi baska kostumu var mi beklemeye deger kod adi ve jeton dusmani disinda

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hocam ALLAHIN izniyle bilgisayar alacagim zaman oyun oynayabilirim zaten genelde oynadigim oyunlar ucretsiz parayla oynamak istediklerim 70 80 Tl degil o yuzden oyun almadim
Kostum beklemekte pek birsey yapmaz zaten klstumlerin genel fiyati belli 525 olanlaar 725 olanlar 990 olanlar 1325 olanlar ben 1050 aliyorum buna istersem 2 tane kotu kostum istersem 1 tane iyi kostum alabilirim birde yasuonun destansi baska kostumu var mi beklemeye deger kod adi ve jeton dusmani disinda
Efsanevi kostümleri LoL’den yavaş yavaş geçiriyorlar. Yasuo’nun Gecenin Kılıcı kostümü var mesela. Ama ne zaman gelir, gelir mi bilmem.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,043
@niyazi5859 ben Yasuo da en sevdiklerim Vahşi batılı be Gecenin kılıcı ondan sonra Jeton Düşmanı bence Jeton Düşmanı al.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
@niyazi5859 ben Yasuo da en sevdiklerim Vahşi batılı be Gecenin kılıcı ondan sonra Jeton Düşmanı bence Jeton Düşmanı al.
Evet hocam kuzenlere sordum onlarda jeton düşmanı dedi bende jeton düşmanı istiyordum aslında. Kostüm baya güzel fotolar
Screenshot_2021-07-21-21-37-30-326_com.riotgames.league.wildrift.jpg

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Foto ekleyemiyorum eklesek fotosunu atacaktim

Vahşi Batılı yasuo al efsane kayıyor.
Jeton düşmanı aldım hocam baya bı animasyonlu bizim İstanbul'daki kuzenlere de sordum ikiside jeton düşmanı dedi bende biraz jeton düşmanı istiyordum ama kod adı da güzeldi arada kalmıştım hem mavi rengi de seviyorum ama eskiden turuncuyu seviyordum kod adı da turuncuydu biraz arada kalmıştım

Yani, gerçekten kendinizi almak zorunda hissediyorsanız Kod Adı yerine Jeton Düşmanı Yasuo'yu tercih edebilirsiniz. İkisine de Youtube üzerinden inceleme çekilmiş olmalı, oralardan da inceleyebilirsiniz. Ben görselliğini daha çok sevdiğim için Jeton Düşmanı Yasuo'yu tercih ederdim. Kod Adı Yasuo'da bildiğim kadarıyla fazladan seslendirme var, Jeton Düşmanı Yasuo'da var mı hatırlamıyorum.
Jeton düşmanının sesi de değişik ama replikler aynı sadece noluya ya demişti ben dedikten sonra yada ben öyle anladım