Hangi Düzeyde İngilizce Biliyorsunuz?

İngilizce'de Hangi Seviyedesiniz?

• Kullanılan toplam oy
    291

Bu konuyu okuyanlar

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
benim en büyük sıkıntım kpds üds gibi sınavlar. onun dışında konuşup anlaşabiliyorum. filmleri rahat izleyebiliyorum

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bourne Legacy Ingilizce %60 bitti kitap, tabi bilmediğim kelimeler için Kindle sağolsun. Kindle'dan kitap okumanızı tavsiye ederim, olur da alamazsanız foxit pdf + lingoes uygulaması ile okuyun derim. Daha da beleşi yok. Günde yarım saat okursanız emin olur şakırsınız, yazarsınız, denileni anlarsınız. Gramer ve kelime haznesini feci geliştiriyor. Tabi stage 3-5 denilen kitapları her stage bir kere olmak üzere okuyun. Insanlar sürekli son stage kaçsa en son o kitabı okuyarak orada bırakıyorlar ya da aynı stage kitapları okuyarak yerinde sayıyorlar, siz öyle yapmayın.

Bourne Legacy Ingilizce %60 bitti kitap, tabi bilmediğim kelimeler için Kindle sağolsun. Kindle'dan kitap okumanızı tavsiye ederim, olur da alamazsanız foxit pdf + lingoes uygulaması ile okuyun derim. Daha da beleşi yok. Günde yarım saat okursanız emin olur şakırsınız, yazarsınız, denileni anlarsınız. Gramer ve kelime haznesini feci geliştiriyor. Tabi stage 3-5 denilen kitapları her stage bir kere olmak üzere okuyun. Insanlar sürekli son stage kaçsa en son o kitabı okuyarak orada bırakıyorlar ya da aynı stage kitapları okuyarak yerinde sayıyorlar, siz öyle yapmayın.

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lise 2'ye gidiyorum.Geçenlerde İsveç'ten okul projesi için öğrenci kalmaya geldi.Bayağı iyi ingilizce konuştum.Sınavlarda 100 alamasamda sınıfta konuşmada 1.ciyimdir yani(bana göre :D) İntermediate oluyor herhalde(B1) bana kalsa native :D

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Upper-Intermediate
Hazırlık okuyorum.İngilizcem oldukça gelişti ancak daha kat edilecek çok yol var.

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
What if it happens :) 12 years of experience.

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
karikat%C3%BCr.bmp

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
intermediate ile upper arasi bir sey kursa gidiyorum halen

makebelieve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 yaşında başladım şimdiyse ikinci dilim gibi hayatımın her alanında

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Bakalım amerikaya çalışmaya gideceğim, ne kadar biliyorum göreceğiz :D Baktım hiç anlamıyorum gelir burda hiç bilmiyoruma gururla tıklarım :D

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Geçen sene intermediate işaretlemiştim araya hazırlık girdi advanced oldu. Oyumuzu değiştirebiliyo muyduk? :thumbup1:

mahmutkylt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
It is nice to see that people who do not know any English or do not want to learn anything about English is at the lowest degree.

Son mesajlar