Hangi çiğkofte markasi??

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
battalbey , oses , çiğ köfteci sait bu 3lüyü tek geçerim :drool:

tridinebandiyum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne çok görmediğim markalar varmış :huh: O değil de geçen gün urfalı çiğköfte midir nedir öyle bi yer denk geldi yalnız yeşillikler tam anlamıyla tarladan sofraya..(buram buram toprak:tongue:)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Cig kofte ve kargo dalga geciyor olmalisiniz :). Hangi yenilen urun kargoyla tasinirki ustelik 1 gun gibi bir bozulma suresi olan bir seyden soz ediyorsak
Edindiğim bilgilere göre çoğu ünlü marka bile her şehirde üretim yapmıyor ya kendi araçları ile sevk ediyor yada kargo ile geliyor, Ben ankaradayım evin yakınında istanbul çiğ köftecisi var adamla samimiyiz soruyorum siparişi veriyormuş firma akşam kargoya veriyor sabah burada oluyor kargo

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Gene canlanmis bu konu Yarın Çiğ Köfte Partisi vercez Yarisma falan yapazcaz :D

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bir çiğköfte delisi olarak ben de yorumumu yapıyım,hepsini denedim marka olarak oses ve adıyaman fena değil,tatlıses'in içindeki cevizin tadını bozduğunu düşünüyorum ancak bir favorim varki gerisi hikaye benim için oda GAZİ Çiğköfte İstanbul/Vefa semtinde yolunuz düşerse mutlaka uğrayın tam anlamıyla 10 numara yanındaki oses sinek avlarken adamlar full dolu.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ha ha :D gene dirilmis bu konu cig koftede sadece lezzet olarak en iyisi battalbey bence ama Tatlıses'in de icindeki yesillikler guzel en kotusunu sorarsaniz ise anzade diye bir marka var o bence :D

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
CESA bu biraz şubenin esnaflığına bakar. Bulunduğum yerde markası olarak tek. Adam aldığı paranın fazlasıyla hakkını veriyo

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Battalbey hoşuma gitmiyor nedense İzmir'de Karşıyaka Çarşıda Mustafa Kemal Camiinin karşısındaki pasajda 10 numara yapıyorlar adını tam hatırlayamadım şuan.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Canimi cektirdiniz gidelim bu aksam bakalim :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ayni markanin farkli Şubeleri arasinda bile lezzet farki olabiliyor.
esnaflik ilgi alaka herşey farkeder.
bizim burdada zarif çiğköfte var ne osese ne baskasina degismem. hatta şuan götürüyorum :)

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Bizim burda Tatlises restaurant acmis. Cigköftesi nasildir? Bulyon katiyorlar mi? Bilen var mi?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Hazir Ramazanda bitiyor gidelim de kiloyla yiyelim yav :D

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Sincikli çiğ köfte :) Lezzeti oses + tatlıses + komagene 3 'ü 1 sincikli etmez bana göre. İstanbul/Bayrampaşada oturanlar bilir :)

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Bizim burda sadece Tatlisese güvenebilirim. Bir de zehirlenmeyle ugrasmayayim. Bilen tadan varsa yazsin.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bizim burda sadece Tatlisese güvenebilirim. Bir de zehirlenmeyle ugrasmayayim. Bilen tadan varsa yazsin.

Tatlisesden yedim daha once birkac kere icine envay çeşit yeşillik koymuslardi güzel oluyor ancak sadece çiğ kofte kalitesi konusunda battalbeyi gecemez

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Simdi baktim netten. Bulyon yok sanirim. Bu güzel oldu. Eger dünden de kalmamissa on numero

Son mesajlar